Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya Belediyesi 21 mezarlıkta 55 bin çiçek dağıtacak

ANTALYA (İHA) – ALANYA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ AREFE GÜNÜ, 21 MEZARLIKTA 17 TÜRDE TOPLAM 55 BİN ADET ÇİÇEĞİ, VATANDAŞLARIN MEZARLIKLARA DİKMESİ İÇİN ÜCRETSİZ OLARAK DAĞITACAK.

Alanya Belediyesi 21 mezarlıkta 55 bin çiçek dağıtacak
17 Ağustos 2018 - 12:04

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Arefe günü, 21 mezarlıkta 17 türde toplam 55 bin adet çiçeği, vatandaşların mezarlıklara dikmesi için ücretsiz olarak dağıtacak.

Alanya Belediyesi her bayram olduğu gibi bu yılki Kurban Bayramı öncesinde de çiçek dağıtma geleneğini sürdürecek. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce Arefe günü sabah 08.00’dan itibaren 21 mezarlıkta 17 türde toplam 55 bin adet çiçek, vatandaşlara mezarlıklara dikmesi için ücretsiz olarak dağıtılacak.

Çiçek dağıtımı yapılacak mezarlıklar ise şu şekilde; Batı bölgesinde Okurcalar Karaburun Mezarlığı, İncekum Karabuynuzlar Mezarlığı, Avsallar Merkez Mezarlığı, Türkler Belediye Mezarlığı, Payallar Merkez Mezarlığı, Güzelbağ Merkez Mezarlığı, Konaklı Mandıra Mezarlığı, Emişbeleni Merkez Mezarlığı, Cikcilli Hacıbaba Mezarlığı, Oba Aşşağıoba Mezarlığı, Oba Sekilioğlu Mezarlığı, Tosmur Ak Mezarlık, Kestel Hanönü Mezarlığı, Mahmutlar Belediye Mezarlığı, Kargıcak Sahil Mezarlığı, Demirtaş Merkez Mezarlığı, Hatipoğlu Belediye Mezarlığı, Cikcilli Belediye Mezarlığı, Bektaş Mezarlığı, Kale Yamacı ve Hisar içi Mezarlığı’nda.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat