Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da hayvan katliamı

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDEKİ BİR ÇÖP KONTEYNERİN DA TELEF EDİLMİŞ 6 KEDİ BULUNDU. KEDİLERİN NASIL ÖLDÜĞÜ VE ÇÖPE KİMLER TARAFINDAN ATILDIĞININ BELİRLENMESİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI.

Alanya’da hayvan katliamı
04 Mart 2018 - 18:48
banner

Antalya’nın Alanya ilçesindeki bir çöp konteynerinde telef edilmiş 6 kedi bulundu. Kedilerin nasıl öldüğü ve çöpe kimler tarafından atıldığının belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda, Tosmur Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar tarafından çöp konteynerinin içinde telef olmuş 6 kedi bulundu. Gördükleri manzara karşısında şoke olan mahalle sakinleri, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, kedi ve köpeklerin nasıl öldüğü ve kimler tarafından bırakıldığını belirlemek için çalışma başlattı.

Daha önce de bu tarz olayların Alanya’da yaşandığının altını çizen Alanya Hayvanlar Eşittir Yaşam Derneği Başkanı Mehmet Ergun, yaşanan bu tablonun utanç verici olduğunu ve bir an yetkilerin bu duruma son vermesi gerektiğini söyledi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi