Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Babynest Ürünlerde Muslin Kumaşı

Babynest Ürünlerde Muslin Kumaşı
03 Nisan 2019 - 5:24

Babynest Ürünlerde Muslin Kumaşı

Son yıllarda özellikle bebek uyku ve emzirme tekstil ürünlerinde kullanım oranının artış göstermesiyle ebeveynler arasında oldukça popüler bir hale gelen muslin örtü, barındırdığı özellikleri ile dikkat çekiyor. Muslin’ in bebekler için önemini anlayabilmek için öncelikle muslin nedir hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Muslin, bir tür dokuma kumaş türüdür. Tarihin en eski ve ilk dönem dokuma kumaş türü olan muslinin ilk defa Mısırlı’lar tarafından kullanıldığı biliniyor. O dönemde de Mısırlılar bu kumaş türünü bebeklerini kundaklama amacı ile kullanmışlardır. Babynest bebek yuvası, emzirme yastığı, puset örtüsü ürünlerinde de muslin kumaşı kullanılmaktadır. Bebek tekstil ürünlerinin üretiminde sıklıkla kullanılan muslin kumaş türüyle üretilen tekstil ürünlerini bebeğiniz için kullanarak, yeni doğan bebeğinizin ilk aylarda henüz tamamlayan vücut gelişimi ve henüz direnç kazanmayan bağışıklık sisteminin oluşturduğu riskleri minimal seviyeye indirebilirsiniz.

Muslin Kumaşının Özellikleri Nelerdir?

Tarihin ilk dokuma kumaş türü olmasının dışında muslinin çok önemli özellikleri bulunuyor. Muslinin en önemli özellikleri arasında ilk sırada nefes alabilme özelliği geliyor. Kumaş yapısal özellikleri sayesinde nefes alabilir yapıdadır. Bu şekilde bebeklerin terlemelerinin önlenmesine yardımcı olur ve bebeklerin ciltlerinde tahrişe neden olmaz. Yüksek emicilik özelliği ile de bebeklerin terini çekerek, yine terlemeye bağlı hem ciltlerinde hem de sağlıklarında ortaya çıkabilecek risklerin yok edilebilmesine yardımcı olur. Son derece kaliteli yapısına rağmen muslin son derece uygundur.

Muslin Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde bebek tekstili için en güvenilir ve en fonksiyonel kumaş türlerinden birisi olması nedeni ile kullanılan muslinin son derece geniş bir kullanım yelpazesi bulunmaktadır. Teknik özellikleri sayesinde bebekler için tasarlanan her türlü tekstil ürününde kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkündür. En kaliteli muslin fiyatları son derece uygun olduğundan bebekleriniz için güvenilir bir bebek tekstil ürünü kullanımını bütçenizi sarsmadan, ekonomik bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Bebek emzirme yastığı kılıfı, bebek yuvası, bebek puset örtüsü gibi pek çok farklı ürünün üretiminde kullanılabilmektedir.

Muslin Özellikleri Nelerdir?Son derece güvenilir yapısı ile bebek tekstil ürünlerinde rahatlıkla kullanılabilmekte olunan muslinin nefes alan ve yüksek emici özelliklerinin yanı sıra sağladığı çok önemli avantajlar bulunur. Özellikle de 100% organik lüks pamuk yapısı sayesinde nem ve buhar geçirgenliği ile terlemeyi önler. Aynı zamanda da organik pamuk yapısı sayesinde tamamen anti bakteriyel özelliği sahiptir. Böylelikle tüm zararlılara karşı bebeklerin korunabilmesine yardımcı olur. Toz akarlarını barındırmaması ile de alerjik reaksiyonlara karşı yine bebeklerin korunmasına yardımcı olur. Emzirme yastıkları, bebek yuvası gibi ürünlerde kullanılan muslinin en önemli özelliklerinden birisi de hızla temizlenebilmesidir. Zaten kir tutmayan yapısı ile kolay kolay kirlenmeyen kumaş türü 30 derecelik bir yıkama suyu sıcaklığında yıkanarak, 100% hijyenik hale getirilebilmektedir. Muslin kumaş türü kullanılarak üretilen Babynest ile bebeğinizin uyku ve emzirme sürecini güvenli ve konforlu hale getirebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al