Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Bu işte bir terslik var

ANTALYA’NIN EN İŞLEK CADDELERİNDEN BİRİ OLAN ADNAN MENDERES BULVARI’NDA ‘ÇÖP DÖKMEYİZ’ TABELASI YER ALMASINA RAĞMEN VATANDAŞLAR TABELA ÖNÜNE ÇOK SAYIDA ÇÖP ATARAK BU İŞTE BİR TERSLİK VAR DEDİRTTİ.

Bu işte bir terslik var
19 Aralık 2017 - 13:32
banner

Antalya’nın en işlek caddelerinden biri olan Adnan Menderes Bulvarı’nda ‘çöp dökmeyiz’ tabelası yer almasına rağmen vatandaşlar tabela önüne çok sayıda çöp atarak bu işte bir terslik var dedirtti.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Tahılpazarı Mahallesi üzerinde bulunan Adnan Menderes Bulvarı’nda yer alan tabelada ‘çöp dökmeyiniz’ uyarısına rağmen vatandaşlar tarafından yerlere çöp atılmasıyla beraber, tabela önüne çöp poşetleri bırakılıyor. Gelişi güzel tabela önüne atılan çöp torbaları ve çöpler, ortaya rahatsız edici görüntüler çıkarttı.

Şehrin en işlek alışveriş merkezlerinden biri olan MarkAntalya yakınlarında görülen olay, çevre sakinlerini de rahatsız ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -