Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

ÇocukÇa Derneğinden Kıyafet Yardımı

ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNDE BULUNAN SERİK ÇOCUK İSTİSMARI İLE MÜCADELE VE ÇOCUK HAKLARINI KORUMA DERNEĞİ (ÇOCUKÇA) İLKOKULDA OKUYAN ÇOCUKLARA KIYAFET YARDIMINDA BULUNDU.

ÇocukÇa Derneğinden Kıyafet Yardımı
14 Aralık 2018 - 12:58
banner

Antalya’nın Serik ilçesinde bulunan Serik Çocuk İstismarı ile Mücadele ve Çocuk Haklarını Koruma Derneği (ÇocukÇa) ilkokulda okuyan çocuklara kıyafet yardımında bulundu.

Serik ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen ihtiyaç sahibi 30 ilkokulda toplam 450 öğrenciye yapılacak Kaban, Bot ve atkıdan oluşan kıyafet yardımı Kayaburnu İlkokulundan başladı. Kıyafet dağıtımına Serik Kaymakamı Haluk Şimşek, Serik Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Kağan Oğuz, Kayaburnu Muhtarı Celil Yılgın ve Dernek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Arseven de katıldı.

Kayaburnu ilkokulunda bulunan 25 öğrenciye yapılan yardımın ardından Buğra Kağan Oğuz, yapılacak kıyafet yardım paketlerinin bir hafta içerisinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını söyledi.

Dernekleri tarafından yapılan yardım kampanyasında ilçede bulunan ihtiyaç sahibi 450 öğrenciye ulaşacaklarını ifade eden Oğuz, “Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Derneğimiz tarafından çocuklarımıza yönelik kampanya ve seminerlerimiz bundan sonra da devam edecektir” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co