Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Drone

Drone
26 Kasım 2019 - 4:51
banner

Drone

Teknolojinin hızla ilerlemesinin sonuçlarından biri olan drone ürünleri, pek çok alanda kullanılmaya başlandı. Kullanımı oldukça pratik olan ve dizi, film çekimlerinde dahi kullanılan bu modeller, 3 kilometre kadar uçuş mesafesine  çıkabiliyor. Uçuş süresi modellere göre farklılık gösteren modeller aynı zamanda 100 metrelik bir uçuş yükseliğine sahip olabiliyor. Çeşitli renklerden tasarlanan droneler, uçuş süreleri, uçuş mesafeleri ve uçuş kilometreleri sayesinde pek çok alanda rahatlıkla kullanılıyor. Kamera olarak da bilinen bu modeller, JPEG formatına sahiptir. Çözünürlüğü oldukça yüksek olan bu modeller sayesinde, çekimlerinizi her alanda yapabilme fırsatınız mevcuttur. Etkin piksel olarka 13 megapiksele sahip olan modellerde engel algılama sistemi mevcuttur. Bu sayede, her yerde engel tanımadan çekim yapabilir ve çekim yaptığınız alanları rahatlıkla seyre dalabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Drone Modelleri

Drone modelleri genellikle uzaktan kumandalıdır. Kumanda sayeside, bu kameraları dilediğiniz yere uçurabilirsiniz. Engel tanıma sisteminden ötürü, yüksek tepe ve yamaçlarda dahi kameralarınızı uçurabilirsiniz. Yüz algılama sistemi sayesinde kameranızı kişisel olarak kullanabilirsiniz. Ürün boyutları, kullanılacak alan ve amaçlara göre farklılık gösterebilir. 24 ay boyunca garantisi olan ürünler oldukça kalitelidir. GPS algı sistemi de olan kamera modelleri, gideceğiniz yerlerde sizlere asla zorluk çıkarmadan kullanım sağlar. Dört farklı fanı olan droneler, uçarken tıpkı oyuncak bir helikopter gibidir. Pervaneleri sayesinde uçuş sistemi aktif hale gelir. Ses sistemi sayesinde de ses algılar ve böylece her yerde kolaylıkla kullanılır.

Ses Algılayan Drone Modelleri

Ses algılama sistemine sahip olan drone modelleri, sesinizi algılayarak harekete geçiyor. Hedef kitlenme özelliğine de sahip olan kamera modelleri, kişiyi takip ederek her yerde sizi bulabilir. Havadan çekim yapmanızı sağlayan bu modeller, selfie çekmenizi, video çekmenizi sağlar. Pervaneleri katlanabilme özelliğine sahip olan droneler, cebinize dahi sığabilecek boyuta iner. Böylece taşımanız daha pratik hale gelir. Kolaylıkla yönetebileceğiniz kameraları en güzel renk seçenekleriyle, en boyutlu halleriyle ve farklı özellikleriyle https://www.incehesap.com/drone-multikopter-fiyatlari/ adresinden temin edebilirsiniz. Tek tıkla adrese erişim sağlayabilir ve böylece bütçenize en uygun kamera modellerini inceleyerek satın alabilirsiniz. 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co