Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Elektriğe Dair Ne Varsa Burada!

Elektriğe Dair Ne Varsa Burada!
11 Nisan 2019 - 2:01
banner

Elektriğe Dair Ne Varsa Burada!

Elektrik hayatın vazgeçilmez ihtiyaçlarından ve kullanılan kaynaklarından biri. Üretim ve tüketim için olmazsa olmazlardan. Şu an yaşanmakta olan teknoloji çağının yokluğunu hayal bile edemeyeceği can damarı; Elektrik. Elektrik ve elektronik dünyası içinde öyle detaylı ve kaliteli ürün kalemleri bulunmakta ki, sayısını belirtmek pek mümkün değil. Gündelik yaşamda, sanayide, tarımda ve üretim yapan birçok iş kolunda elektrik varlığıyla yaşamın devamlılığını sağlamakta. Örneğin inşa edilecek bir binanın elektrik tesisatının, malzeme kalitesinin ne kadar önemli olduğunu kişilerin başlarına gelen acı felaketlerde ne yazık ki daha da iyi anlamaktayız. Yıllar geçtikçe ve teknoloji çağı geliştikçe ülkemizde yerli sermaye ile kurulmuş, gerekli standartlara sahip, kaliteli üretimler yapan firmalar yüzümüzü güldürmekte. Ülkemizde de bu konuda hizmet veren çok ciddi kuruluşlar bulunmakta. Mesela SOMELPA gibi.

SOMELPA Kimdir?

Elektrik adına düşünülen ve düşünülebilecek ne varsa içinde barındıran büyük ve kurumsal bir firma; SOMELPA. Sektörün önemli markalarının da bayiliklerini yapmaktalar. Çözüm ortaklıkları ile de tüm kaliteli ürün ve hizmetlere ulaşmanızı sağlamaktalar. Elektrik ve elektronik dünyasında ihtiyacınıza uygun her ürünü bulundurmakla beraber müşteri memnuniyetini ön planda tutmak da firmanın en önemli prensiplerindendir. SOMELPA, 2010 yılında başlayan sektör tecrübesiyle çağa uygun, elektrik ve elektronik adına ihtiyaç duyulan tüm alanlarda ihtiyaca cevap veren ve bu doğrultuda hizmet sunan bir şirket.

Sektöründe çeşitli hizmet kollarında hizmet veren bu firmanın hizmet verdiği alanlar; Busbar Enerji Dağıtım Hizmetleri, Kablo Kanalları, Şalt Malzemeler, Kablo Grubu, Aydınlatma Grubu ve Anahtar Priz Grubu olarak 6 adet kalem altında toplanmakta. Sektörün birçok önemli firmalarının bayiliklerine de sahip olan SOMELPA, 1973’ te kurulmuş olan EAE Elektrik ve EAE Aydınlatmanın da ana bayisidir. EAE ürünlerinin stoklanmasında İstanbul’da en büyük depolama alanına sahiptir. Sadece bu özelliği bile neden Eae ana bayisi konumunda olduğunun göstergelerinden biridir. EAE elektrik ve aydınlatma bayiliği dahil sektörde toplamda 16 firmanın bayisi olma vasfına da sahiptir. Toptan satışlarının yanı sıra İstanbul İkitelli ve Karaköy mağazalarında perakende olarak da satış yapmaktalar.

 SOMELPA’ nın Yönetim Felsefesi

SOMELPA global bir marka olmayı hedefleyen, Eae ana bayisi olmanın hakkını fazlasıyla veren bir firma. Sitelerini incelediğinizde müşterilerine ve çalışanlarına ne kadar güzel değer verdiğini görmeniz mümkün. “Paylaştığımız ortak bir kaderimiz var; birlikte başaracağız ya da başaracağız…” sözleriyle çalışanlarına bir aile anlayışıyla çalışmayı vaat etmeleri ve “biz” kavramına inanmaları, verdikleri değerin önemli bir yansıması. Ar-Ge, insan kaynakları ve müşteri memnuniyetine verilen önemin en değerli yatırım olduğunun bilincindeler. Sektöre hakim duruşları, yeniliklere açık vizyonlarıyla beraber global bir marka olma yolunda başarılı bir şekilde ilerlemekteler. Müşterilerine, çalışanlarına ve de tedarikçilerine dürüst bir prensiple çalışmak firmanın en önemli özelliklerinden. Başarıya giden yolun hangi prensiplerle kurulacağı konusunda oldukça deneyim sahibiler.

 SOMELPA Çözüm Ortaklıkları

Yaptıkları bayiliklere ek olarak birçok çözüm ortakları da bulunmakta. Çözüm ortakları olan firmalar da yine sektörün dev isimlerinden. Kaliteye ve ürün güvenliğine önem vermelerinden dolayı, sektörlerinde isim yapmış markalarla çalışmaktalar. Profesyonel olarak üretilmiş enerji kablosu ürünleri, zayıf akım kabloları, aydınlatma ürünleri, kaliteli şalt malzemeleri, anahtar priz çeşitleriyle ilgili marka ve firmalarla çözüm ortaklıkları bulunmakta. Elektrikle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bu geniş ağ hizmet firması, size anahtar teslim elektrik hizmeti sunmakta. Satış sonrası destek de bu firma için çok önemli. Profesyonel satış ve pazarlama anlayışı ile satış sonra müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeler. Samimi yaklaşımları, hizmetlerini ve amaçlarını detaylı anlatan site tasarımları alacağınız hizmet konusunda güven vermekte.

 EAE Şirketler Grubu Hakkında

EAE Şirketler Grubu 1973 yılında, 0 yerli sermaye ile kurulmuş, AR-GE departmanlarıyla elektrik, elektronik ve teknoloji sektörlerinde ürün ve hizmet geliştirmeye odaklanmış bir oluşumdur. 2500 kişiye istihdam sağladığı geniş çalışma alanlarıyla, 3 Ar-Ge merkezi ile Türkiye Ekonomisi açısından da önemli katkıları bulunan bir kuruluştur. Altıdan fazla fabrikasıyla tam hız üretimine devam ederken, yüzden fazla ülkeye de ihracat yapmaktadır. Üretim işlemlerini ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 27001 standartlarına uyumlu bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Güngören’ de açtıkları fabrikalarıyla başlayan sektörel maceraları, bugün yurtdışında kurdukları fabrika ve ihracat ağlarıyla başarıdan başarıya koşmaktadır. Kendi geliştirdikleri yenilikçi bakış açıları ve vizyonları neticesinde; 30’un üzerinde patent, 300’den fazla marka ve 100’den fazla endüstriyel tasarım tescilleri mevcuttur. Satış ağını her geçen gün geliştiren ve genişleten EAE Şirketler Grubu, 2007 yılında EAE İtalya’yı faaliyete geçirerek, İtalya’nın Milano kentinde satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

2013 yılında kurduğu EAE Rusya’yı da Moskova da kurduğu fabrikasıyla bünyesine dâhil etmiştir. İngiltere’den başlayıp Taiwan’a kadar uzanan 95 farklı ülkede distribütörlükleri ve yetkili satıcıları bulunan dev bir kuruluştur. Türkiye’de bulunan 5 ve Rusya’da bulunan 1 fabrika ile toplamda 6 fabrikasıyla dünya üzerinde elektrik- elektronik sektöründe önde gelen imalatçılardandır. Bir çok ülkede bulunan şube ve temsilcilikleriyle hizmeti ulaştırmada ve hizmetin lojistiğinde önemli bir konuma sahiptir. Dünya çapında sektörle ilgili düzenlenen her etkinliği ve fuarı takip eden firma, yenilikçi bakış açısını sürekli güncellenen bilgi birikimi ile korumaktadır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co