Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

En Genç Kadın Muhtarı Şilan Arslan İl Müdürü Mustafa Özen’i Ziyaret Etti

En Genç Kadın Muhtarı Şilan Arslan İl Müdürü Mustafa Özen’i Ziyaret Etti
27 Nisan 2019 - 22:47

Türkiye’nin En Genç Kadın Muhtarı Şilan Arslan İl Müdürü Mustafa Özen’i Ziyaret Etti

İl Müdürlüğümüzce hayata geçirilen Gelin Kardeş Olalım Projesi kapsamında İlimiz Aksu ilçesi ile kardeş olan Tunceli İli Ovacık ilçesinden, Ovacık İlçe Müdürlüğü personeli, STK temsilcileri, önder çiftçiler ile Türkiye’nin en genç kadın muhtarı Şilan Arslan’dan oluşan heyet Antalya İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen’i ziyaret etti.

Ziyarette Ovacık’ın Buzlutepe Köyü’ne muhtar seçilen 22 yaşında Şilan Arslan’la sohbet eden İl Müdürü Özen, genç muhtar Şilan Arslan’ı tebrik ederek, cesaretinden dolayı kendisini kutladığını belirtti.

Genç Muhtar Şilan Arslan da İl Müdürü Mustafa Özen’e Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak Gelin Kardeş Olalım Projesini hayata geçirdikleri için teşekkür ederek, Proje kapsamında Aksu ilçesinde çok önemli ve değerli bilgiler edindiklerini, öğrendikleri yeni teknikleri Ovacık’ta ve kendi köyü olan Buzlutepe’de uygulayacaklarını belirtti.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a caren yakın lastikçiKış lastiği ısparta elektrikısparta forkliftko cuceoyuncu forumuesigara