Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Eskişehir’den Haber

Eskişehir’den Haber
18 Eylül 2018 - 0:54
banner

Eskişehir Selçuklu döneminden günümüz Cumhuriyet dönemine kadar tarihi izler taşıyan bir şehirdir. Ülkemizin 25. Büyük şehri olan Eskişehir sürekli gelişmekte ve yeniliklerin yaşandığı bir kent olmaktadır. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen başarılı çalışmaları ile yaşanılır bir şehir haline getirmiştir. Eskisehirhaber26.com haber sitemiz sayesinde şehrimizde yaşanan etkinlikler ve olaylar hakkında insanları bilgilendirmekteyiz. Kaplıcaları ile ünlü olan Eskişehir’imizin daha fazla tanınabilmesi, daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlamak için sürekli çalışmalar yapmaktayız.

Yaşam

Eskişehir yaşam olarak kalitesi yüksek, medeni bir şehirdir. Yerel yönetimlerin gayretli çalışmaları sayesinde sürekli değerine değer katmakta ve doğal güzellikleri artmaktadır. Yerel yönetim çalışmaları, şehir etkinlikleri, sosyal faaliyetlerini geliştirmek ve duyurmak için en ilkeli haberleri yapmaktayız. Bağımsız ve tarafsız olarak yapmış olduğumuz birçok haber ulusal basında da büyük ilgi görmektedir.

Eskişehir’de Eğitim

Ülkemizin eğitim kalitesi yüksek şehirlerdin birisi Eskişehir’dir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi en çok öğrenciye sahip üniversiteler arasında yer almaktadır. Üniversite yerleşkesi, öğrenci barınma yerleri, sosyal alanlarının daha iyi durumlara getirilebilmesi için, gelen talep ve tespit edilen durumları seviyeli bir şekilde haber yapmaktayız. Amacımız eğitim kalitesinin artmasına katkıda bulunmak, sorunların daha kısa sürede tespit edilmesi ve çözümlerin bulunması yönündedir. Yerel haber kanalı olarak ulusal ve yerel basında yer alan gündemi oluşturan tüm siyasi, ekonomik, kültürel, spor haber türlerine ayrıntılı olarak yer vermekteyiz.

 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Korayspor Kargo İşlemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Rusça Tercüme Sizlerle
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Trençkot Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Eskişehir Boşanma Avukatları
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Tek Taş Aşkın Tek Adresi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Bluz Modelleri
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -fenomega - instagram aylık oto beğeni - en yakın lastikçi - antalya rent a car