Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Eskişehir’den Haber

Eskişehir’den Haber
18 Eylül 2018 - 0:54
banner

Eskişehir Selçuklu döneminden günümüz Cumhuriyet dönemine kadar tarihi izler taşıyan bir şehirdir. Ülkemizin 25. Büyük şehri olan Eskişehir sürekli gelişmekte ve yeniliklerin yaşandığı bir kent olmaktadır. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen başarılı çalışmaları ile yaşanılır bir şehir haline getirmiştir. Eskisehirhaber26.com haber sitemiz sayesinde şehrimizde yaşanan etkinlikler ve olaylar hakkında insanları bilgilendirmekteyiz. Kaplıcaları ile ünlü olan Eskişehir’imizin daha fazla tanınabilmesi, daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlamak için sürekli çalışmalar yapmaktayız.

Yaşam

Eskişehir yaşam olarak kalitesi yüksek, medeni bir şehirdir. Yerel yönetimlerin gayretli çalışmaları sayesinde sürekli değerine değer katmakta ve doğal güzellikleri artmaktadır. Yerel yönetim çalışmaları, şehir etkinlikleri, sosyal faaliyetlerini geliştirmek ve duyurmak için en ilkeli haberleri yapmaktayız. Bağımsız ve tarafsız olarak yapmış olduğumuz birçok haber ulusal basında da büyük ilgi görmektedir.

Eskişehir’de Eğitim

Ülkemizin eğitim kalitesi yüksek şehirlerdin birisi Eskişehir’dir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi en çok öğrenciye sahip üniversiteler arasında yer almaktadır. Üniversite yerleşkesi, öğrenci barınma yerleri, sosyal alanlarının daha iyi durumlara getirilebilmesi için, gelen talep ve tespit edilen durumları seviyeli bir şekilde haber yapmaktayız. Amacımız eğitim kalitesinin artmasına katkıda bulunmak, sorunların daha kısa sürede tespit edilmesi ve çözümlerin bulunması yönündedir. Yerel haber kanalı olarak ulusal ve yerel basında yer alan gündemi oluşturan tüm siyasi, ekonomik, kültürel, spor haber türlerine ayrıntılı olarak yer vermekteyiz.

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co