Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Günlük Kullanıma Uygun 7 oz Karton Bardak

Günlük Kullanıma Uygun 7 oz Karton Bardak
22 Ocak 2019 - 18:35
banner

Günlük Kullanıma Uygun 7 oz Karton Bardak

Yaşamımızda çalışma temposunun yoğunluğundan kaynaklı ve bunun sonucunda oluşan yorgunluktan dolayı ufacık bir iş bile gözümüze atar hale gelmiştir. Son yıllarda kullan at diye tabir edilen terim, hayatımızın parçası haline gelmiştir.  Özellikle okul ve hastane kantinlerinde yoğun olarak görebileceğiniz bu tip ürünler yurtdışında da yoğun şekilde kullanılmaktadır. 1 oz gram cinsinden hesapladığını zaman yaklaşık 28 grama denk gelmektedir. Ev dışında geçirilen sürenin her sürekli artması ve tüketicilerin bilinçlenmesi, ev dışında meşrubat servisinde plastik ve köpük bardaklar yerine daha sağlıklı bir alternatif olan giderek artan şekilde tercih edilmesini sağlamıştır. Cam bardak gibi sağlıklı olması açısından, plastik ve köpük bardak gibi pratik, kullanışlı, hijyenik ve ucuz olan kağıttan imal edilmiş olan bardak şeklidir. Günlük kullanıma uygun üretilen 8 oz karton bardaklarda bu ürünlerden bir tanesidir. Standart genel ölçü budur.  Bunların ağırlığı ortalama 200 gramdır.

Hijyen İçin Karton Bardak Kullan

8 oz karton bardak, genellikle sıcak içecek ve soğuk içeceklerde kullanmayı tercih ederiz. Karton bardakları ambalajında muhafaza ettiğiniz sürece ve temiz bir yerde sakladığınız müddetçe bu sıkıntıları yaşamazsınız.  Özellikle çocukların yaşadığı ortamlarda bu gibi durumlara daha da dikkat etmelisiniz.

Genellikle kullanılan ebat 8 oz karton bardak olmakla beraber, 4 oz ile 16 oz ebatlarında da üretime uygun olan accascup firmasın istediğiniz baskı türünde siparişler verebilirsiniz.  Kullanım yeri ve şekline göre 215gr/m2 den 245gr/m2 ye değişen ağırlık gramajlarında; baskılı veya baskısız düz olarak üretilebilmektedir. Renk, boy, resim gibi farklı kriterlerde seçeneklerinizi de iletebilirsiniz. Firmalarınızın özel promosyon ürünlerinin tasarlanmasında da size her türlü destek verilmektedir. Her türlü kapasiteye uygun siparişlerinizi değerlendirmeye alarak size en kısa sürede ulaştırabilir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co