Hasta Yatağı Nereden Kiralanır?

Hasta Yatağı Nereden Kiralanır?

Hasta Yatağı Nereden Kiralanır?

Hasta yatağı almak isteyenlere bazı önemli tavsiyeler verilebilir. Bu tavsiyelerin başında, yatak seçiminin hastanın yaşına ve fiziksel özelliklerine uygun olması gelir. Hasta yatakları, hastayı rahat ettirecek özellikler taşımalıdır. Kumanda ile çalışan hasta yatakları, yatan hastaya rahatlık ve konfor sunacaktır. Bu sayede yatağın belli açılara gelmesi sağlanacak, kişiye hareket rahatlığı sunacaktır.

Hasta yatağını uzun süre kullanmayacaklara verilecek öneri, yatağın kiralanmasıdır. Hasta yatağı kiralama hizmeti, bazı kurumsal firmalar tarafından verilmektedir. Bu kurumsal firmaların başında da Emek Sağlık Firması gelmektedir. Hasta yatağının kiralanması satın almaya nazaran oldukça uygun maliyetli bir seçenektir. İşi biten hasta yatağı firma tarafından iade alınacaktır.

Hasta Yatağında Uygun Maliyetli Seçenekler

Hasta yatağı fiyatları, kurumdan kuruma farklılık gösterecektir. Bunun en önemli nedeni, yatak satışı yapan firmanın fiyat ve kalite politikasıdır. Hasta yatağında yatak türüne ve sunduğu işlevlere göre de fiyatlar değişkenlik gösterir. Hasta yataklarında hem kaliteli hem de kullanışlı modeller için Emek Yatak, uygun fiyat aralıkları sunacaktır. Firmanın kendi üretimi olan yatak tasarımları da bulunur. Bu yatakların fiyatları, diğer hasta yataklarına nazaran oldukça uygun koşullardadır. Firmada her bütçeye uygun yatak satışı yapılmaktadır. Kiralama hizmeti de tercih edilen diğer uygun maliyetli seçenekler içerisindedir. İki, üç ve dört motorlu çalışma sistemine sahip otomatik yatakları mevcuttur. Son derece kalitelidir.

Hasta Yatağı Kimler İçin Uygundur?

Hasta yataklarımız en az 5 motor gücüne sahiptir. Motor gücü sayesinde yatak her yöne hareket edebilir. Yapım aşamasında kullanılan malzemeler dayanıklı ve sağlam olmasına destek oluyor. Yatak içerisinde bulunan şilte ve örtü ise yatağın kirlendiği esnada zarar görmesini engeller. Şiltenin gün içerisinde sık sık değiştirilmesinde fayda vardır. Aksi halde yatak kirlenir ve kişi mikrop kapabilir. Mikrop ise hastalığın nüksedip tekrarlamasına sebep olabiliyor. Elektrikli hasta yatağı almak isteyen kişiler, kişinin hastalık durumunu göz önünde bulundurabilmelidir. Çünkü hastalık kişinin daha kötüye gitmesine neden olabiliyor. Yatak axb dizaynında kumanda sistemi ile çalışıyor. Kumanda üzerindeki tuşlar fizik ötesi ışınlar sayesinde çalışır.

Hasta Yatağı Bütünlüğü

Yatak bir bütün içerisinde olduğu için, hastanın bedeninin her noktasına temas ediyor. Hasta karyolası sağa ve sola dönüyor. Bu sayede hastaya pansuman,iğne,serum gibi birçok işlem rahat bir şekilde uygulanıyor. Yatağın başlık kısımlarında 4 adet ünite kısmı yer alıyor. Yatağın korkulukları bulunduğu için, kişi yatağından rahatlık ile kalkabilir. Korkulukların bakterilerden arındırılması için 350 derecede fırınlamıştır. Hasta karyolası 360 derece dönebilen tekerleri bulunuyor. Tekerleri metal içeriklidir ve dayanıklıdır. Yatağın hastayı taşıma gücü 130 kilogram ağırlığıdır. Obezite hastası olan bir kişi yatağa uzandığı andan itibaren bedensel olarak dinlenir. Yatağın motor sistemi, hareketli bir modeli meydana getirir. Hareket kan dolaşımı, kan pompalaması ve merkezi sinir sisteminin çalışmasına destek olur.Hasta yatağı almak isteyen kişiler hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirler. Hasta yataklarını Radikal Medikal firmasından satın alabilirsiniz.

YORUM ALANI

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.