Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

‘Huzur Sokaklar’ uygulamasında, 2 bin 203 kişi sorgulandı

ANTALYA’DA ‘HUZURLU SOKAKLAR’ UYGULAMASI YAPILDI. YAPILAN UYGULAMADA, 2 BİN 203 KİŞİ SORGULANIRKEN, ARANDIĞI TESPİT EDİLEN 2 KİŞİ YAKALANDI.

‘Huzur Sokaklar’ uygulamasında, 2 bin 203 kişi sorgulandı
26 Mayıs 2018 - 15:06
banner

Antalya’da ‘Huzurlu sokaklar’ uygulaması yapıldı. Yapılan uygulamada, 2 bin 203 kişi sorgulanırken, arandığı tespit edilen 2 kişi yakalandı.

Türkiye’deki huzurun ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla, yurt genelinde eş zamanlı olarak vatandaşların yoğun olarak bulunduğu cami, terminal, gar, hastane, park ve bahçelerde kamu düzenini bozan şahıslara yönelik olarak, ‘Huzurlu Sokaklar’ uygulaması gerçekleştirildi.

Uygulaya, farklı birimlerden toplam, 597 personel, 153 ekip ve 2 dedektör polis köpeği katıldı. Şehir merkezlerinde önceden tespit edilen 39 uygulama noktası ve 41 umuma açık yerde, şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde arama, kimlik kontrolü ve plaka sorgulaması yapıldı. Uygulamanın sonucunda, 2 bin 203 kişi sorgulanırken, arandığı tespit edilen 2 kişi yakalandı. Bir şahsa adli işlem yapılırken, 256 araç kontrol edilmiş ve 34 araca 8 bin 6 lira cezai işlem uygulandı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim