Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

İnternet dünyasının yeni fenomeni Shallwe.com.tr!

İnternet dünyasının yeni fenomeni Shallwe.com.tr!
08 Ağustos 2018 - 22:05

İnternet dünyasının yeni fenomeni Shallwe.com.tr!

Birçok internet sitesinin içinden sıyrılan başarılı siteler, emin adımlarla yollarına devam ediyorlar. Okuyucular tarafından keyifle okunan bu siteler, ziyaretçi ağını hızla genişletmeye devam ediyor.

Teknolojinin hızına yetişmek mümkün değil. Günümüzde her gün teknolojik gelişmeler yaşanıyor ve çoğu zaman da gerek iş yoğunluğu gerekse hayat koşuşturmacasından dolayı teknolojiyi takip etmekte zorlanıyoruz. Bu gelişmelerle birlikte internette de güzel gelişmeler yaşanıyor ve denk geliyoruz. Kendimize ayırabildiğimiz kısıtlı zamanlarda keşfettiğimiz başarılı internet siteleri, adeta günün yorgunluğunu üstümüzden alıyor. Emin adımlarla yollarına devam eden bu siteler özgün haberleri ve keyifli testler ve anketlerle site ziyaretçilerinin vazgeçilmez uğrak noktası oluyor.

Günümüzde birçok internet sitesi, birbirlerinden aldıkları kopya haberlerle ayakta kalmaya çalışıyor. Bu durum haliyle okuyucuların ve en önemlisi de Google’ın dikkatinden kaçmıyor. Google ajanlarına yakalanan bu tarz siteler son sıralarda yerini alırken, okuyucuların da ilgisini çekmiyor. Hal böyle olunca büyük umutlarla yayın hayatına başlayan bu siteler, zamanla internetin tozlu sayfalarında kaybolup gidiyor.

Bu noktada yapılması gereken en önemli şeylerden biri kesinlikle özgün haberler yapabilmek. Özgün haberler yapabilen ve kaliteli içeriklerle okuyucuların müptelası olan siteler, her geçen gün ziyaretçi sayılarını arttırıyor. Peki, nedir bu sıkça adını andığımız özgünlük ya da özgün içerik? Bir sitede yer alan haberlerin ya da içeriklerin tamamen site yazarlarına ait olması… Yani organik hitin arttırılmasında aktif rol oynayan, internet sitenizin öznesi diyebiliriz.

Bir siteyi kaliteli yapan şeyin paylaşımlarındaki özgünlük ve tarzı olduğunu, Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı grubunun kurduğu ve internet dünyasında henüz bebek olarak nitelendirebileceğimiz internet sitelerinden de anlayabiliyoruz. Shall We? – Aktivite Arkadaşlığı grubunun internet dünyasına kazandırdığı shallwe.com.tr, Türkiye’de başarılı bir şekilde yayın hayatına başlayan kaliteli sitelerden biri. Kültürden sanata, spordan sağlığa birçok kaliteli ve en önemlisi de özgün içeriği bünyesinde bulunduran internet sitesi eğlenceli kişilik testleri, anketler ve testler ile de okuyucularının keyifli zaman geçirmesini hedefliyor.

Kısa sürede binlerce ziyaretçi!

Henüz çok yeni olmasına rağmen kısa sürede hedeflerine ulaşan internet sitesi, başarılı yazar ve editör kadrosuyla da dikkat çekiyor. Sizler de yoğun iş temposu ve koşuşturmacadan biraz da olsa uzaklaşmak istiyorsanız bu siteyi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a caren yakın lastikçiKış lastiği kefilsiz kredi veren bankalarko cuceoyuncu forumu