Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Juul Pod ve Özellikleri

Juul Pod ve Özellikleri
09 Mart 2020 - 16:00
banner

Juul Pod ve Özellikleri

Tüm dünyada teknolojik gelişmeler hızla yaşanmaya devam ederken, buhar ve e-sigara sektöründe de yeni cihazların çıkmasına kaçınılmaz olarak bakılıyordu. Geçmiş dönemlerde kullanılan kaba ve ağır mod cihazlarının yerine daha kullanışlı ve çok daha kibar görünümlü olan pod mod cihazlar çıkmaya başladı. E-sigara sektörünün seyrini bir anda değiştiren pod mod cihazlar arasında en çok bilinen markalardan biri de Juulmarkası olarak öne çıkmaktadır.

Pod özellikli elektronik sigara akımının öncülerinden ve en popüler markalarından biri olan Juul Pod, yüksek yatırımlarının karşılığını tüm dünyada almaya başlamıştır. Son birkaç yıldır buhar sektöründe en çok kullanılan elektronik sigara cihazlarından farklı olarak nikotin elde etmek için yeni teknolojik gelişmeler neticesinde daha yenilikçi sistemler devreye girmiştir. Juul Pod cihazları da bu teknolojinin en popüler marka ve ürünlerinden biri olarak buhar severler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Juul E-Sigara Nedir?

E-sigara tutkunları için her an ideal miktarlarda güç sağlamak adına özel olarak tasarlanmış kapalı bir sıcaklık kontrol mekanizması ile çalışan Juul Pod cihazı, endüstri standartlarında emici materyal ve nikel krom coil sistemine bağlı kalarak üzerine entegre edilen kartuşu içindeki likidin ısıtılıp buhar haline gelmesini sağlayan yenilikçi bir e-sigara çeşididir.

Birbirinden farklı 8 aroma çeşidi ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pod mod elektronik sigara sektörünün öncülerinden biri olarak yoğun ilgi gören Juul Pod markası, her geçen gün kullanıcı kitlesini genişletmesiyle de sektörde adından sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan ve bünyesinde tüm kaliteli ve premium e-sigara markalarını barındıran firmamızın internet sitesi üzerinden tüm e-sigara tutkunlarına sunduğu avantajlı ürünler arasında Juul Pod markasının en çok satılan çeşitlerini görmek de mümkündür.

Eğer siz de e-sigara kullanmaya yeni başlayan veya bu alanda uzun süre buhar deneyimi yaşamış biri olarak tercihinizi pod mod cihazlardan yana kullanmak istiyorsanız, başka bir yerde bulamayacağınız en uygun Juul Pod fiyatları üzerinden istediğiniz ürünü tek tıkla satın alabilir, hızlı kargo seçeneğinden yararlanarak satın aldığınız e-sigara cihazını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Juul Pod Mod Sigara Özellikleri Nelerdir?

Türkiye’deki e-sigara tutkunlarının en çok tercih ettiği dijital platformlardan biri olan firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde Juul Pod e-sigara çeşitlerini de en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Hem yüzde 3 hem de yüzde 5 sertlik oranında nikotin değerleri bulunan Juul Pod kartuşlarında aynı zamanda 0.7 ml likit bulunmaktadır. Bu cihazların sahip olduğu nikotin yoğunluğunu şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Juul Pod %5 nikotin ile yaklaşık 0.7 ml içermektedir. (59 mg/ml üzerinden 40 mg)
  • Juul Pod %3 nikotin ile yaklaşık 0.7 ml içermektedir. (23 mg/ml üzerinden 35 mg)

Bir Juul Pod ortalama 200 nefes çekimi için tasarlanmış likit kapasitesine sahiptir. Fakat bilindiği üzere her e-sigara tutkununun cihaz kullanım tecrübeleri ve tercihleri birbirinden farklı olacağı için bu cihazın da kullanımında sabit bir limitten bahsetmek mümkün değildir. Dolayısıyla Juul Pod likit kapasitesiortalama 200 çekimlik bir sınıra sahiptir.

Juul Pod Kartuş Nedir?

Juul Pod cihazının pod mod özelliğinden dolayı üzerine kartuş eklenerek kullanıldığı bilinmektedir. Entegre edilen bu parçalara kartuş adı verilmektedir. Sıkı kalite kontrolü süreçlerinden geçen Juul Pod cihazlarının e-sigara tutkunlarına tatmin edici bir buhar deneyimi ve nikotin vurumu sağlamak için özel bir Salt likit içeren parçalarına Juul Pod kartuş denmektedir.

Juul Pod E-Likit Nedir?

Uzun süren araştırmaların ardından Juul Labs tarafından üretilen tescilli e-likit formülü de e-sigara dünyasında en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde de en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Juul Pod e-likit çeşitleri şu özelliklere sahiptir:

  • Gliserol ve propilen glikol e-likitler içinde nem tutucu özelliğine sahiptir.
  • Benzoik asit bulunan likitler tütün bitkisi içinde bulunan ve doğal yolla oluşmaktadır.
  • Juul Pod e-likitlerinde prensip gereği aroma bileşeni olarak diasetil ve asetil propionil kullanılmamaktadır.

Aradığınız en kaliteli Juul Pod modellerini ve kartuşlarını müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile öne çıkan firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz.

https://buharkeyf.org

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co