Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kim İstemez Hokka Burun

Kim İstemez Hokka Burun
18 Kasım 2019 - 1:23
banner

Kim İstemez Hokka Burun

Toplumda kadın ya da erkek fark etmez herkes yüz güzelliğine önem verir. Yüzün en önemli organlarından olan burun, koku ve nefes almamızın yanında birde yüzümüze anlam katar. Ancak kimi zaman estetik sebepler ile kimi zamanda nefes alma problemleri nedeniyle ameliyat olmak gerekir. Bu durumda güvenilir bir estetik cerrahi kliniği bulmak gerekir. Kayseri burun estetiği konusunda oldukça başarılı olan Teoman Eskitaşcıoğlu hijyenik şartlar altında hastalarını tedavi eder.

Burun Estetiği Ameliyatı

Burun estetiği ameliyatı genel anestezi altında yapılır. Ortalama dört saat süren bu ameliyat sonrası hasta odasına alınır. Aynı gün taburcu olabilir. İlk bir kaç gün başı yüksek olması gerekir. Bunun yanında buz kompresleri ile kanamayı azaltabilir ve ağrıyı hafifletebilirsiniz. Teoman Eskitaşcıoğlu kliniği kayseri rinoplati alanında oldukça başarılı sonuçlara imza atmıştır. Kliniği arayarak randevu alabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz.

Klinikte Yapılan İşlemler

Klinikte prp, karın germe, meme büyütme ve meme küçültme, abdominoplasti, göz kapağı estetiği, kırışıklık tedavisi, mamoplasti, karın şekillendirme, liposuction gibi ameliyatlar steril şartlarda uygulanır. Böylece hastanın enfeksiyonlardan korunması sağlanır. Kepçe kulak ve diğer kulak operasyonları içinde klinikten randevu alabilirsiniz. Kayseri kulak estetiği fiyatları konusunda en uygun fiyatları garanti eden klinik ile görüşmek için online sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ameliyat sonrası kafanız rahat olsun isterseniz ve sorunsuz bir dönem yaşamak isterseniz kliniği arayınız.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim