Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Koleksiyon Meraklılarını Cezp Eden Müzayede Tanıtımları

Koleksiyon Meraklılarını Cezp Eden Müzayede Tanıtımları
18 Mart 2019 - 18:19
banner

Koleksiyon Meraklılarını Cezp Eden Müzayede Tanıtımları

Günümüzde pek çok koleksiyon meraklısı için özel hizmetler sunuluyor. Özellikle eskiden, günümüze ulaşan birbirinden farklı değerli antik eşyaların cezp eden görünümleri ile koleksiyonculara tanıtımlar yapılıyor. Toprak altından çıkartılan değerlerin birçoğu antik vasfında müzayede sunumlarıyla gösterime çıkıyor.

Çeşitli artırmalara dayalı olarak sergilenen tüm eserler koleksiyon yapan kişilerin ilgisini çekiyor. Bu konuda binlerce eser türü özenli bir çizgide ve belli aralıklarda tutkunlarının alışverişlerine sunuluyor. Bu konuda eserlerin tanıtımları yapılmakla birlikte her takipçi farklı kıymetli eşyaların alımlarını sağlıyor.

Eserlerin sergi konseptleri çerçevesinde göz dolduran eski tablolar, antik paralar, işlemli-işlemesiz objeler, mobilyalar, pirinç-bronz objeler ve dahası gözlemlenip, alınabiliyor.

Müzayede Tanıtımları ile Eski Değerler Alınıyor

Özel eserlerin takipçisi olan birçok koleksiyoncu için bu tanıtım, sergi ve alışveriş imkanı avantaja dönüştürülüyor. Tanıtımların esasında eski zamanlardan kalma ve yakın dönemlerden kalma oldukça fazla eser gözler önüne seriliyor. Bu tür müzayede sergileri ile bilinen ve bilinmeyen zamanların tüm eserleri belli fiyatlarla artırıma çıkıyor. Çok ilginç görselleri taşıyan ve nadide görsel işlemelerine sahip olan tüm halı, el yazmaları, fotoğraf makineleri ekspertizler aracılığında değerlendirilip, sunuluyor.

Özel işçilikli eserlerin müzik aletleri ve dönem kıyafetleri gibi eski değerler kolaylıkla sergilenip, koleksiyonlar arasına katılıyor. Çok zevkli işlemelere sahip eşyaların her biri tek, tek incelenerek, bu alanların sergilerinde yayınlanıyor.

Özenli Süreçlerde Müzayede Açılışı ve Kapanışı Sağlanıyor

Eserlerin farklı özellikteki çeşitleri farklı mekanlarda alıcılarıyla buluşturuluyor. Günümüze taşınan bu eserler, müzayede sunumlarıyla özenli süreçlerde tek fiyatla açılışı sağlanıyor. Sergi alanlarında tekli gösterim ve toplu gösterim yapılıyor. İstenilen eser incelenip, güven çerçevesinde bu alanlardan alınıyor.

Kurumsallıkla ve memnuniyetle belirli saatler içinde sergiler sağlanıyor. Ayrıca kapanış saatine kadar artırımlar açık oluyor ve tercih edilen eser elden olarak alınıyor. Üstelik salonlardan ve internet üzerinden sergiler sağlanıp, daha fazla kişiye ulaşılıyor. Bu konu üzerine tanıtımı yapılan eserlerin, kişiler tarafından sergilenmesi istenen eşyalarda önemle analiz edilip, salonlarda ya da online olarak alıcılarının alışverişlerine sunuluyor. Dolayısıyla tüm tanıtım olanakları avantaj fırsatlarıyla sunuluyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co