Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Minikler geri dönüşüme dikkat çekti

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE BİR ANAOKULDA ÖĞRENİM GÖREN ÖĞRENCİLER, GERİ DÖNÜŞÜM MALZEMELERİNDEN TASARLAYIP HAZIRLADIKLARI KOSTÜMLERİYLE VE PANKARTLARLA GERİ DÖNÜŞÜME DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜRÜYÜŞ YAPTI.

Minikler geri dönüşüme dikkat çekti
20 Kasım 2018 - 15:30
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir anaokulda öğrenim gören öğrenciler, geri dönüşüm malzemelerinden tasarlayıp hazırladıkları kostümleriyle ve pankartlarla geri dönüşüme dikkat çekmek için yürüyüş yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında Alanya Alaaddin Keykubat Anaokulu öğrencileri, geri dönüşüme dikkat çekmek için etkinlik düzenledi. Etkinlik kapsamında Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, okul müdürü Selda Akın’ın beraberinde veliler ile öğrenciler, atık materyallerden ve geri dönüşümlü malzemelerden hazırladıkları kıyafetlerle birlikte ellerinde atık malzemelerin yazılı olduğu yazılı dövizlerle Damlataş Parkı’ndan Öğretmenlerevi kadar olan 3 kilometrelik mesafede yürüyüş yaptı. Slogan eşliğinde yürüyüş yapan öğrenciler, dikkatleri de üzerine topladı. Bazı vatandaşlar ise cep telefonları kamerasıyla yürüyüş yapan miniklerin fotoğrafını çekti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -