Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Offshore Şirket Kurmak Ve Avantajları Nelerdir?

Offshore Şirket Kurmak Ve Avantajları Nelerdir?
04 Ocak 2019 - 17:45

Offshore Şirket Kurmak Ve Avantajları Nelerdir?

Offshore,  ticari alandaki anlamı ile gerçek kelime anlamı ile benzerlik göstermektedir.  Kıyıdan uzak şeklinde tercüme edilen anlamı, ticari hayatta vergiden uzaklaşmak manasına gelmektedir.   Offshore şirket kurmak  isteyenlerin temel amacı,  üretim yaparken,  finansal açıdan zorlanacakları ağır vergi yükünden uzaklaşmaktır.  Bu sebeple ülke dışında faaliyet gösteren şirketlere verilen isimdir.

Offshore Şirketler Nerelerde Kurulur?

Offshore şirket kurmak için    ağır vergi yükü olmayan  bölgeler seçilir. Vergi uygulamayan ülkelerin en önemli avantajı, bünyelerinde açılacak uluslararası şirketlerden elde edecekleri kuruluş ücretleri gibi gelirler olacaktır. Offshore şirket kurmak ve kurulum aşamalarında Albatros International,    Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde şirket kurulum aşamalarında ülke yetkili makamları ile görüşerek yardımcı olmaktadır. Gelir ve kurumlar vergisi almayan BAE  uluslararası  şirket kuruluşları için tercih edilen yerlerdendir. Çifte vergi almayı önleyen kanuna sahip olup,  yaklaşık 40 ülkeyi kapsam içerisine almaktadır.

Uluslararası Pazarlara ve Daha Esnek Koşullara Ulaşmak

Uluslararası daha geniş bir pazara ulaşarak,  üretim yapan firmalar için çoğu zaman ticari faaliyetlerin,  ülke dışında yapılmasını gerekli kılar. Vergi muafiyetleri ile firmaların daha esnek olmaları,  üretim kapasitesini de arttırmaktadır. BAE ve Dubai’de şirket kurmak isteyenler için https://www.albatrosdubai.com/offshore-sirket-kurmak/ sitesinin faaliyetlerinin incelenmesi önerilir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat