Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Öğrenciler Su Kabağı Boyama ve Quilling öğreniyor

ALANYA BELEDİYESİ VE ALANYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BİRLİĞİYLE ÖĞRENCİLERE DOĞA TEMALI SU KABAĞI BOYAMA VE QUİLLİNG (RENKLİ KAĞITLARI KIVIRMA SANATI) RESİM ÇALIŞMASI BAŞLATILDI.

Öğrenciler Su Kabağı Boyama ve Quilling öğreniyor
13 Aralık 2018 - 16:54
banner

Alanya Belediyesi ve Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle öğrencilere doğa temalı su kabağı boyama ve quilling (renkli kağıtları kıvırma sanatı) resim çalışması başlatıldı.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde görev yapan ressamlar tarafından Hacıkura İlkokulu öğrencilerine Oba Mahallesi’nde bulunan merkez şantiyede workshop eğitimi verildi. Eğitmenler öğrencilere, Alanya ile özdeşleşmiş yöreye özgü su kabağı ve quilling resim çalışmaları yaptırdı.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, “Öğrencilerimize doğayı sevdirecek, el becerilerini ve görsel hafızalarını geliştirecek bu faaliyetlerimiz artarak devam edecek’’ dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co