Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Pierre Cardin Kurumsal Ürünleri

Pierre Cardin Kurumsal Ürünleri
21 Mart 2019 - 17:30
banner

Pierre Cardin Kurumsal Ürünleri

Pierre Cardin, 1922 yılında İtalya’da doğmuş Fransız bir modacıdır. Mimariye ve modaya olan ilgisi daha çocukken başlamış olup, 1936 yılında bir terzi yanında çalışmaya ve terzilik öğrenmeye başlamıştır. Paris’te mimarlık eğitimi görmüştür.

1939 yılında Fransa’da kadın kıyafetleri tasarlamış, 1944 yılında modanın merkezi Paris’e taşınmış ve La Paix moda evinde çalışmaya başlamıştır. Dönemin en popüler ve başarılı moda evi Dior’un baş terzisi olmuş, kendi markasını yaratacak deneyim ve bilgiyi burada edinmiştir.

Pierre Cardin, kendisini moda dünyasının öncülerinden biri haline getirmiş bazı kavramsal alanlara girmeyi başarmıştır, bunlardan biri uniseks kavramını moda dünyasına kazandırmış olmasıdır.

1950 yılında kendi markasını (Pierre Cardin) yaratıp, markası çerçevesinde tiyatro kostümleri dizayn etmiştir. İlerleyen yıllarda giyim sektöründe kadın, erkek giyim ve iç giyim malzemeleri tasarlamış ve tüketicilerinin kullanımına sunmuştur. Devam eden yıllarda ise, giyim alanının da dışına taşarak; parfüm, restoranlar, kırtasiye eşyaları, mücevher gibi konularda tasarımlar yapmış ve bu alanlarda da marka gücünü ve estetiğini ortaya koymuştur.

Fransız Moda Endüstrisi tarafından, 1985 yılında “moda Oscar ödülü”ne layık görülmüş ve 2 yıl sonra da Rusya-Moskova’da on bin metrekarelik kapalı alana sahip bir mağaza açılışı gerçekleştirmiştir.

Pierre Cardin markası, 1960 yılından günümüze kadar, 140 ülkede kendisini kanıtlamıştır. Bugün, 900 farklı ürün çeşidi ile varlığını kaliteli bir şekilde sürdürmektedir.

Pierre Cardin Markası Ürünleri

Kadın ve erkek olmak üzere, konfeksiyon ve aksesuar kategorisinde çok sayıda ürün tasarımı mevcuttur. Konfeksiyon alanında, kadınların ve erkeklerin günlük yaşamlarında giyinmeye ihtiyaç duydukları tüm eşyaları barındırmaktadır. Aksesuar kategorisinde ise hem kadın hem de erkekler için, ayakkabı, çanta, kemer, çorap, atkı, eldiven, bere, eşarp gibi ürünler bulundurmaktadır.

Pierre Cardin Kurumsal

Pierre Cardin markası, Pierre Cardin kurumsal ürünler çerçevesinde de faaliyet göstermektedir. Giyim ve aksesuar koleksiyonundan ayrı bir çerçevede, kurumsal ürünler adı altında; masa setleri, kalemler, VIP setler, şemsiyeler tasarlamakta ve satışa sunmaktadır. Bu ürünleriyle, bireysel ihtiyaçlardan ziyade, kurumsal ihtiyaçlara çözüm getirmektedir.

Kalemler kapsamında, özellikle tükenmez kalemler üretmektedir. Bu tükenmez kalemler; lake gövdeli ve kapaklı, krom gövdeli, kabartma desenli özel kalemlerdir.

Masa setleri; kalem ve kalem tablaları, gümüş kaplamalı masa saatleri, gümüş kaplamalı ve kalemlik-kartvizitlik bölmeleri olan bloknotlardan oluşan oldukça şık ürünlerdir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co