Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Profesyonel Kalitede Göçük Düzeltme Hizmetleri

Profesyonel Kalitede Göçük Düzeltme Hizmetleri
02 Şubat 2019 - 10:23
banner

Profesyonel Kalitede Göçük Düzeltme Hizmetleri

Araçların kaportalarında kazalar ve çeşitli darbeler sonucunda oluşan göçüklerin, ustalıkla onarılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamızın size sunduğu göçük düzeltme hizmetlerinde bu konuda çağımızın son teknolojisi esas alınarak tasarlanan özel araçlar ve yöntemler kullanılmaktadır. Bu sayede araçlarınızın dış görünümünde herhangi bir problem oluşmadan, orijinal hali korunmaktadır.

 Göçük Düzeltme Nasıl Yapılmalıdır?

 Başarılı bir göçük düzeltme işleminde öncelikle araç kaportasında oluşan hasarın boyutu incelenmelidir. Alanından uzman olan ekibimiz tarafından yapılan bu incelemede, hasarın niteliği tespit edilerek, buna uygun bir düzeltme işlemi yapılmaktadır. Burada hedef, aracın bu işlemden geçtiğinin dışarıdan bakıldığında anlaşılmamasıdır.

 Kaportada oluşan hasarda, boyanın zarar görmemesi halinde boyasız göçük düzeltme işlemi yapılabilir. Bunu sağlamak için, göçüğün oluştuğu panelin arka kısmına bazı cihazlarla ulaşılması ve dışa doğru olmak sureti ile masaj adı verilen tekniğin uygulanması söz konusudur. Ancak kaporta boyasında hasar varsa veya daha önceden hasar görüp boyanan bir kaportada bu yöntem uygulanmaz. Böyle durumlarda firmamız, yine aracın görünümünü en iyi hale dönüştürmek adına diğer yöntemleri kullanmaktadır.

Göçük Düzeltme İşlemi Hangi Durumlarda Yapılabilir?

 Bu işlem genellikle orta ve hafif şiddetteki kazalarda hasar gören araçlar için uygulanmaktadır. Veya kaza gerçekleşmese bile araç kaportasına bazı şeylerin devrilmesi gibi nedenlerle göçük meydana gelebilir. Bunun haricinde ülkemizde iklim koşullarının değişmesi nedeniyle yaşanan dolu yağışları, araçlar için de büyük bir tehdit haline gelmiştir. Dolu yağışı nedeniyle kaportasında hasar oluşan araçlar, firmamız tarafından uygulanan göçük düzeltme işlemi sayesinde yeni ve orijinal görünümüne tekrar kavuşturulmaktadır.

 Başarılı Bir Göçük Düzletme İşleminin Avantajları Nelerdir?

 Araçların iç aksamının olduğu kadar kaporta ve dış görünümünün de önemi vardır. Üstelik her araç üretilirken belli fiziksel özelliklerde üretilmektedir. Bu özellikler araçların karakteristik özellikleridir. Dolayısıyla yapılacak olan kaporta onarım çalışmalarının bu özelliklere uygun şekilde sağlanması gerekmektedir. Bu sayede araç kendine has görünümünü korumuş olur.

 Bu konunun başka bir avantajı da aracın ikinci el değerinin korunmasıdır. Kötü işlemlerden geçirilmiş kaportalar, araçların değerini düşürmektedir. Tüm bu avantajlardan yararlanmak ve hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co