Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Rusya Vizesi İşlemleri – AST Turizm

Rusya Vizesi İşlemleri – AST Turizm
20 Aralık 2018 - 15:23
banner

Rusya Vizesi İşlemleri – AST Turizm

AST Turizm olarak firmamız; 1967 yılında İstanbul – Selanik – Atina arasında tarifeli bir biçimde otobüs seferi hizmetleri vermek için aynı yıl içinde kurulmuştur. Süreç içinde, gelişen teknoloji ve seyahat seçenekleriyle biz de kendimizi geliştirdik ve yeniledik. ‘Özellikle ‘’incoming’’ turizm alanında uzmanlığımızı sürdürdük. AST Turizm, 1992 ve1993 yılları arasında İstanbul’dan Rodos’a direkt şekilde uçak seferleri koyan ilk Türk acentesi olarak adından sıkça söz ettirmiştir. Aynı gurur, 2000 ve 2002 senelerinde de yaşanmıştır. Bu seneler arasında bu sefer de İstanbul- Girit uçak seferleri düzenli bir biçimde yapılmıştır. Tüm bu gururun ve ilklerin bir sonucu olarak başarımızı; Yunanistan ile çalışmakta olan en eski Türk acentesi ifadesiyle de taçlandırdık.

Siz Ne Dilerseniz!

Firmamız yarım asırdır hem iç hem dış pazarda pek çok tecrübe edinmiştir. Edindiğimiz bu tecrübe, bilgi birikimleri ve iş ortaklarıyla beraber etkin şekilde ilişki kurmaktayız. Firmamız uzun yıllardır ‘Siz Ne Dilerseniz’ sloganıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Farklı kültürlerden gelen ve farklı beklentileri bulunan tüm misafirlerimiz için, yaratıcı çözümleri en kısa sürede sunuyoruz. Bu çözümler tarafınıza sunulurlar gözettiğimiz şeyler, güvenilir ve kaliteden ödün vermemektir. AST Turizm olarak amaçlarımız, iş ortaklarımızla beraber ufkumuzu genişletebilmek ve ilerlemeye her daim devam edebilmektir. 1967 senesinden itibaren sektörümüzde ayakta kalan bir firma olmaktan da son derece memnunuz.

Rusya Vize Hizmetimiz

Rusya Federasyonu; vize talebinde bulunmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti ya da yabancı uyruklu vatandaşların vize başvurularının kabul etmesi için Rusya Konsolosluğuna yetki verir.

Rusya Konsolosluğu, seyahat acenteleri ve vize merkezleri ve tarafından yapılmakta olan Rusya vize başvurularını kabul etmeye devam eder. AST Turizm olarak acentemiz, Rusya çalışma vizesi almak için tam yetkilidir. Firmamız, başvuru merkeziyle aynı binada yerleşik şekildedir. Tüm hizmetlerimizde, müşterilerimizin güvenilirliğini sağlamak temel amaçlarımız arasındadır.

Rusya Vizesinde Bilinmesi Gerekenler

Rusya vizesi alabilmeniz için gereken diğer tüm evraklar, tarafımızdan temin edilir. Başvurunuz İstanbul dışından da yapılsa; konsolosluğa gelmenize gerek duyulmaz. Söz konusu olan belgelerinizi ve gerekli evraklarınızı bize kargo yoluyla ücretsiz biçimde ulaştırabilirsiniz. Rusya vizesi çıktıktan sonra, pasaportunuz da yine kargo yoluyla sizlere gönderilir. Rusya vizesinin onaylanıp onaylanmaması, konsolosluk yetkililerinin inisiyatifinde bulunur. Tarafımızca herhangi bir garanti verilmemektedir. Vize başvurunuz onaylanmadığı zaman, ücret iadesi yapılmamaktadır. Rusya transit vizesi ve Rusya teknik vize almak isteyen misafirlerimize; sorunsuz bir vize başvurusunda bulunabilmeleri adına hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Rusya Vizesi

Rusya konsolosluğu yalnızca turistik nedenlerle seyahat etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına değil, oturma izni, eğitim vizeleri, çalışma izni gibi işlemler amacıyla yapılan başvuruları da kabul eder. Kısa süreli vize başvurularıyla uzun süreli vize başvuruları evraklarında farklılık bulunur. Uzun süreli olan vize başvurunuz kabul edildiği zaman; sizlere 90 günlük sınırsız şekilde giriş çıkışlı vize verilir.

Konsolosluk tarafından onaylanmış olan vize belgenizde; Latin ve Rus harfler yazılmış olan kişisel bilgilerinizle beraber, izin verilmiş olan kalma süreniz ve eğer varsa ülkeye giriş için davetiyeniz gibi pek çok bilgi yer alır. Vize ücret detaylarına ve tüm hizmetlerimize www.asttourism.com adresinden ulaşabilir, tarafımızdan sağlanan desteklerden yararlanabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co