Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Airbrush Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Airbrush Nedir ve Nasıl Kullanılır?
22 Ağustos 2020 - 13:19
banner

Airbrush Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Airbrush; küçük boyutlarda tasarlanmış bir boya makinesi olarak adlandırılır. Bu boya makinesi sayesinde yetenekleri ortaya çıkarmak mümkündür. Hava basıncı sayesinde boya kabından boyayı alarak istenilen yüzeye püskürtmek ile boyama gerçekleştirilir. Airbrush, boyama esnasında kullanılacak boyanın da miktarını ayarlamak için kullanılmaktadır. İlk kullanımda istenilen miktarda boya püskürtmek biraz zor olsa da birkaç kullanım sonrasında daha iyi sonuçlar verebilmektedir. Boya memesi aracılığı ile boya miktarı ayarlanabilmektedir. Airbrush kullanılmadan önce kullanılacak boyanın bir başka kapta inceltilmesi ve daha sonra kullanılması gerekmektedir.

Airbrush Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

İki tip boya tabancası çeşidi vardır. Bunlar; tek hareketli ve çift hareketli boya tabancası olarak adlandırılır. Başlangıç aşamasında tek hareketli boya tabancası kullanmak daha avantajlıdır. Çift hareketli boya tabancaları ise, daha detaylı boyama isteyenler içindir. Tek taraflı boya tabancası ile detay boyama mümkün değildir. Tek hareketli tabancalara oranla daha karışık ve fiyat olarak da daha pahalıdır. Airbrush malzemelerine ulaşmak için https://www.hobi24.com/airbrush internet sitesi müşterilerin hizmetindedir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co