Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

AK PartiliUslu, inşaat halindeki Demre Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ VE TBMM AKDENİZ-PA KOMİSYONU BAŞKANI ATAY USLU, DEMRE DEVLET HASTANESİ İNŞAATINI İNCELEYEREK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI. USLU, “HASTANEMİZ MODERN AMELİYATHANELERİ, HASTA ODALARI, YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ İLE 5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA OLACAK” DEDİ.

AK PartiliUslu, inşaat halindeki Demre Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu
30 Eylül 2018 - 11:22

AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-PA Komisyonu Başkanı Atay Uslu, Demre Devlet Hastanesi inşaatını inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Uslu, “Hastanemiz modern ameliyathaneleri, hasta odaları, yoğun bakım ünitesi ile 5 yıldızlı otel konforunda olacak” dedi.

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Demre’de esnaf ve vatandaşlara ziyaretlerde bulundu, inşaatı devam eden yeni devlet hastanesinde incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.

“5 yıldızlı otel konforunda olacak”

Milletvekili Atay Uslu Demre’ye yatırım yaptıklarını belirterek, bu yatırımlara devam edeceklerin bildirdi. 50 yataklı hastanenin temelini seçimden önce atıklarını dile getiren Uslu, “İnşaat çok hızlı bir şekilde ilerliyor. İnşaat çalışmalarında iş takviminin önünde bir seviyedeyiz. Kaba inşaat tamamlandı, kaplama ve alçı gibi ince işlere ve teknik donanımı monte işlerine geçildi. Hastanemiz modern ameliyathaneleri, hasta odaları, yoğun bakım ünitesi ile 5 yıldızlı otel konforunda olacak” dedi.

“Oyunlar boşa çıkacaktır”

Hastane inşaatını hızlı bir şekilde bitirerek 2019’da Demrelilerin hizmetine sunacaklarını kaydeden Uslu şöyle konuştu:

“Bu günlerde ülkemiz ve ekonomimiz üzerine oynanan oyunlar var. Milletimizin desteği, ekonomimizin güçlü karakteri ve aldığımız tedbirlerle bu oyunlar boşa çıkacaktır. Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye yatırımlarına, şahlanışına devam edecek”

Atay Uslu, Finike hastanesinde sona gelindiğini, Kumluca’da da ek bina inşaatına başlanıldığını dile getirerek, Demre’de inşaatın kendini gösterdiğini vurguladı.

Antalya Milletvekili Atay Uslu’ya incelemeleri sırasında Demre Kaymakamı Murat Uz, Ak Parti İlçe Başkanı Ünal Arıkan, Demre Belediye Başkan Vekili Faruk Akbudak ve Ak Parti teşkilat üyeleri eşlik etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat