Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Akseki’nin eksikleri tamamlanıyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, AKSEKİ’NİN ALTYAPI, YOL ÇALIŞMALARI VE YANGIN SÖNDÜRME HATTI GİBİ ÖNEMLİ EKSİKLERİNİ GİDERDİ.

Akseki’nin eksikleri tamamlanıyor
07 Şubat 2018 - 15:11
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akseki’nin altyapı, yol çalışmaları ve yangın söndürme hattı gibi önemli eksiklerini giderdi.

Büyükşehir Belediyesi, Akseki’nin merkezinde yol çalışması, Güçlüköy Mahallesinde altyapı çalışmaları ve Susuzşahap Mahallesinde de yangın söndürme hattını hizmete sundu. Akseki’de yoğun yağış nedeniyle mahalle grup yollarında meydana gelen bozulmalara müdahale edildi. Ulaşımın etkilenmemesi için Büyükşehir Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Akseki hizmet birimi ekipleri bozulan yolları onardı. Yollar güvenli bir şekilde ulaşıma tekrar açıldı.

Güçlüköye yeni şebeke hattı

Güçlüköy Mahallesinde içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmaları da hızla devam ediyor. Daha önce mahallenin kanalizasyon sorununu çözen Büyükşehir Belediyesi uzun yıllardır kullanımda olan içme suyu şebeke hattını da tamamen yenisi ile değiştirdi. 10 bin metrelik içme suyu hattı kısa sürede tamamlanacak.

Susuzşahap Mahallesine yangın hattı

Yüzyıllık su sorunu tarihe karışan Susuzşahap Mahallesi’ne olası yangınlara karşı yangın söndürme hattı kuruldu. Mahallenin her bir noktasına monte edilen yangın söndürme vanaları sayesinde yaşanabilecek bir yangın durumunda itfaiye araçları kolayca su temini yaparak yangınlara kısa sürede müdahale edebilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co