Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya sanayi esnafından Yücel’e teşekkür

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Payallar Sanayi Sitesi esnafları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Alanya sanayi esnafından Yücel’e teşekkür
04 Ocak 2018 - 15:14

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Payallar Sanayi Sitesi esnafları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Payallar Sanayi sitesinde düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Belediye Meclis Üyesi Abdullah Öztürk, Alanya Metal işleri Odası Başkanı Kerim Taş, Payallar ve Konaklı Mahalle muhtarları ile sanayi esnafı katıldı. Sanayi sitesine ve mahalleye yapılan hizmetler için Başkan Yücel’e teşekkür eden esnaflar Alanya Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirdiler.

Payallar Mahallesine ve sanayi sitesine olan yatırımların ve çalışmaların devam ettiğini belirten Yücel, “Sanayi Caddesi’nde alt yapı çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Önümüzdeki günlerde bu yol sıcak asfalt yapılacak. Hizmetlerimizi yaparken kalıcı olmasına dikkat ediyoruz. Bunun içinde önce Sanayi Caddesi’nin alt yapısını tamamlayacağız” dedi.

Toplantıda esnafların otopark talebini de değerlendiren Başkan Yücel, “Yaklaşık 250 esnafımız faal olarak burada iş yapmakta. Otopark için gerekli çalışmaları başlatarak en kısa sürede esnafımızın hizmetine sunacağız.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al