Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da 3 gündür kayıp olan kız bulundu

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE ÇARŞIYA GİTMEK İÇİN EVDEN ÇIKAN VE 3 GÜNDÜR KENDİSİNDEN HABER ALINAMAYAN 17 YAŞINDAKİ KIZ BULUNDU.

Alanya’da 3 gündür kayıp olan kız bulundu
20 Mart 2018 - 14:58
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde çarşıya gitmek için evden çıkan ve 3 gündür kendisinden haber alınamayan 17 yaşındaki kız bulundu.

Alanya’nın Mahmutlar Mahallesi’ndeki evinden cumartesi günü akşam saatlerinde çarşıya gitmek için ayrılan Hatice D. (17), bir daha geri dönmedi. Ailesi, kızlarının gidebileceği her yeri araştırarak, polis ve jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Dün akşam saatlerinde ise bir yakını Hatice D.’yi Hacet Mahallesi’nde yürürken görmesi üzerine ailesine haber verdi. Kızlarına kavuşan aile rahat bir nefes aldı. Hatice D.’nin 3 gündür bir arkadaşının evinde kaldığı öğrenildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -