Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da çığırtkanlığa mühürleme cezası

Alanya’da çığırtkanlığa mühürleme cezası
23 Temmuz 2017 - 16:04

Alanya’da polisle ortak denetim yapan zabıta ekipleri, çığırtkanlık yapan bir iş yerini 5 gün, bir gezi teknesini de 10 gün mühürledi.

Denetimleri aralıksız sürdüren Alanya Belediyesi, Alanya merkezin yanı sıra Okurcalar ile Demirtaş Mahallesi arasındaki tüm yerleşim birimlerinde denetim yaptı. Kurallara uymayan esnafı önce uyarıp ardından kural ihlalinin tekrarı halinde kapama ve para cezası uygulayan zabıta müdürlüğü, şehir merkezindeki bir işletmeyi 5 gün, İskele’de faaliyet gösteren bir gezi teknesini ise 10 gün süreyle mühürledi.

“Misafirlerimizin rahatsız etmesine göz yummayacağız”

Denetim faaliyetleri sırasında kendilerine destek veren Alanya Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür eden zabıta müdürü Hasan Akın, “Bahse konu işletme ve tekne çığırtlanlık yaptıkları için mühürlendi. Turizm sezonunun en yüksek yaşandığı bu dönemde hiçbir esnafın yerli ve yabancı misafirlerimizi rahatsız etmesine göz yummayacağız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al