Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, güven tazeledi

ALANYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ALTSO) SEÇİMLERİNDE 24 MESLEK KOMİTESİNDEN 19 KAZANAN MEVCUT BAŞKAN MEHMET ŞAHİN TEKRAR BAŞKAN OLDU.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, güven tazeledi
04 Nisan 2018 - 19:02

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçimlerinde 24 meslek komitesinden 19 kazanan mevcut başkan Mehmet Şahin tekrar başkan oldu.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) seçimleri bugün saat 09.00’da Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda başladı. Mevcut başkan Mehmet Şahin kırmızı diğer aday Mustafa Tuna ise mavi listeyle seçime girdi. ALTSO’da oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle sona erdi ve salon içindeki görevliler haricinde herkes dışarı çıkarıldı. İlçe Seçim Kurulu görevlileri ile Şahin ve Tuna’nın belirlediği isimler, oy sayımına nezaret etti. 24 meslek komitesinin bulunduğu ALTSO’da seçimlerinde Şahin,19 komiteyi kazanırken Tuna ise 5 komite kazabildi. Seçimi mevcut ALTSO Başkanı Mehmet Şahin kazandı. Sonuçların ardın toplanan kalabalık Şahin’i omuzlara alarak ‘en büyük başkan bizim başkan’ şeklinde slogan attılar.

Mehmet Şahin, sorumluğunun artığını belirterek, ”Aldığımız sonuçlarla, güven tazelemiş olduk ve üyelerimizin bu desteği bizi çok mutlu etti. Sorumluluklarımızın farkındayız ve bundan sonrası için de sorumluluklarımızın arttığını biliyoruz. Ona göre daha çok çalışarak üyelerimiz ve Alanya için her şeyin en güzelini yapacağız” dedi.

Mehmet Şahin’i telefonla arayarak ilk tebrik edenler birisi Antalya Valisi Münir Karaloğlu oldu. Ardından TOBB Başkanı Mehmet Hisarcıklıoğlu arayarak Şahin’i tebrik etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al