Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya DOB, ’Evlilik Senedi’ni sahneleyecek

ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ (DOB), ‘EVLİLİK SENEDİ’ OPERASININ PRÖMİYERİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK.

Antalya DOB, ’Evlilik Senedi’ni sahneleyecek
19 Mart 2018 - 13:38
banner

Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), ’Evlilik Senedi’ operasının prömiyerini gerçekleştirecek.

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 20. yüzyılın başında Avrupa kültürünün önemli bir parçasını oluşturan İngiltere’de tek perdelik bir karakter komedyası olan ’Evlilik Senedi’ operasının sahneye taşıyor. Rossini’nin 18 yaşında bestelediği ve ilk profesyonel operası olan eser 24 Mart Cumartesi günü saat 20.00’de prömiyer yapacak. ’Evlilik Senedi’, kızının rızası olmadan onu zengin Kolonili tüccar ile evlendirmek isteyen cimri bir babanın hazırladığı planın kurmaca ve eğlenceli oyunlarla nasıl bozulduğunu konu alıyor.

Avrupa’dan Amerika’ya göçün yoğun olduğu bir dönemde yazılan oyun, özgürlüğün ve yeni umutların yeşerdiği bir dünyayı anlatır. Tamamı tek mekanda geçen eser, Rossini’nin, seyirciyi ilk andan itibaren etkisi altına alan güçlü müziği ile dikkat çekiyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co