Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da Boyner, yeni konseptiyle açıldı

Antalya’da Boyner, yeni konseptiyle açıldı
22 Kasım 2017 - 16:17

Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş mağazalarından Boyner, 2017 yılının beşinci, yeni konseptinin üçüncü mağazasını Antalya Agora AVM’de açtığını duyurdu.

Boyner, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden Antalya’daki Agora AVM’de müşterilerine hizmet vermeye başladığını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamada, AVM’de kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik kategorilerinin yerli yabancı pek çok markalarının yanı sıra yenilenen Boyner Evde ürünleri de yer alacak.

Yapılan bilgilendirmede, yeni Boyner mağazası, müşterilerin alışık olduğu unsurların farklı bir şekilde yorumlandığı, müşterinin yabancılık hissetmeyeceği, küçük sürprizlerle karşılaşacağı bir yapıda kurgulandı. Bu sene aynı konsept ile beşinci mağazasını Antalya’da açan Boyner, 2017 sonuna kadar 1 mağaza daha açacağını açıkladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al