Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da, “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması”

ANTALYA’DA “ÇOCUKLARIN KORUNMASINA YÖNELİK DENETİM UYGULAMASI” KAPSAMINDA OKULLARIN ÇEVRELERİNDE DENETİM YAPILDI.

Antalya’da, “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması”
04 Ekim 2018 - 13:46
banner

Antalya’da “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması” kapsamında okulların çevrelerinde denetim yapıldı.

Antalya’da 2018/2019 eğitim ve öğretim dönemi ilk ve ortaöğretim öğrencilerinin zararlı etkilerden uzak tutulması, yeni eğitim ve öğretim döneminde okulların ve çevrelerinin güvenli ortamlar haline getirilmesi amacıyla denetimler yapıldı. Muratpaşa ilçesi’nde bulunan okul ve çevresi İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürü Mehmet Tatar koordinesinde Asayiş, Narkotik Suçlarla Mücadele ve Trafik Denetleme Şube Müdürlükleri görevlilerince “Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması” yapıldı.

Parklardaki çocuklar okullarına gönderildi

Yapılan uygulamada, park ve bahçeler, internet salonu, oyun salonu gibi yerler denetlendi. Denetimlerde parklarda bulunan öğrenciler ile diğer kişilerin kimlik bilgileri soruldu. Öğrenciler okullarına gönderilirken üst ve çantaları arandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -