Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da down sendromlu 23 genç kız gelinlik giyecek

KEPEZ BELEDİYESİ’NİN KATKILARI İLE EN BÜYÜK HAYALLERİ GELİNLİK GİYMEK OLAN ENGELLİ VE DOWN SENDROMLU 23 GENÇ KIZA ‘GELİNLİK GİYME MERASİMİ’ DÜZENLENİYOR.

Antalya’da down sendromlu 23 genç kız gelinlik giyecek
31 Ekim 2018 - 11:50

Kepez Belediyesi’nin katkıları ile en büyük hayalleri gelinlik giymek olan engelli ve down sendromlu 23 genç kıza ‘Gelinlik Giyme Merasimi’ düzenleniyor.

Kepez Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi ve Engelli Eğitim Kültür Sağlık Spor Vakfı İşbirliği ile çok özel bir etkinliğe imza atılıyor. En büyük hayalleri gelinlik giymek olan engelli ve down sendromlu 23 genç kıza ‘Gelinlik Giyme Merasimi’ düzenleniyor. Masal Park Düğün Salonu’nda 2 Kasım Cuma günü 20.00’da gerçekleştirilecek olan temsili düğün ile özel gençlerin yıllardır hayallerini süsleyen gelinlik giyebilme arzusu gerçekleştirilecek.

Önce kuaför, sonra düğün konvoyu

Kepez Belediyesi, ‘Gelinlik Giyme Merasimi’ için muhteşem bir organizasyon hazırladı. Etkinliğin ilk etabında özel gençler evlerinden alınarak, kuaföre götürülecek. Gelin saçları ve gelin makyajları yapılan gençler, gelinliklerini giydikten sonra konvoy eşliğinde merasimin yapılacağı Masal Park Düğün Salonuna getirilecekler. Özel gelinlerin aile ve akrabalarının da katılacağı ‘Gelinlik Giyme Merasimi’nde hem hayaller gerçek olacak, hem de unutulmayacak bir akşam yaşanacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al