Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da köpeklerin katledilmesi

MUSTAFA GÜDEN, “ŞÜPHELENDİĞİMİZ KİMSE YOK AMA KÖPEKLERDEN ŞİKAYETÇİ OLAN BAZI KİŞİLER VARDI. ŞU ANA KADAR BÖYLE BİR OLAY BU MAHALLEDE YAŞANMADI. BUNUN YAPANLAR İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAYAN KİŞİLER” DEDİ.

Antalya’da köpeklerin katledilmesi
04 Ekim 2017 - 14:47

Antalya’da, 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Koruma Günü’nde 1’i patisinden bahçe duvarına çivilenmiş olmak üzere 3 sokak köpeği ölü halde bulundu.Gece saatlerinde yapıldığı düşünülen olayla ilgili öldürülen köpeklerin son görüntüleri ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Konyaaltı ilçesi Gürsu Mahallesi’nde 328 Sokak üzerinde iddiaya göre 3 sokak köpeği zehirlenerek katledildi. Sabah 08.00 sıralarında köpeklerden birisini yerde yatar vaziyette gören Mustafa Güden, bahçe duvarına baktığında ise neye uğradığını şaşırdı. Yaklaşık 3-4 yıldır beslediği ‘Kral’ ismindeki köpeği sol patisinden bahçe duvarının çitine çivilendiği gören Güden, Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği (ASKODER) Başkanı Mehmet Orhan’a haber verdi. Mehmet Orhan ihbarı üzerine olay yerine gelen polisler çevrede bu caniliği yapan kişi ya da kişileri bulmak için çalışma başlattırken, gece saatlerinde öldürüldüğü düşünülen köpeklerin son görüntüleri ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Kral ismindeki köpeği bahçe duvarındaki tellere asılı olarak görünce şok olduğunu söyleyen Mustafa Güden, “Şüphelendiğimiz kimse yok ama köpeklerden şikayetçi olan bazı kişiler vardı. Şu ana kadar böyle bir olay bu mahallede yaşanmadı. Bunun yapanlar insanlıktan nasibini almayan kişiler” dedi.

ASKODER Başkanı Mehmet Orhan ise, olayın tamamen canilik olduğunu belirterek savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al