Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da kumar operasyonu

NTALYA ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ AHLAK BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİ, MURATPAŞA VE KEPEZ İLÇELERİNDE KUMAR OYNANDIĞI TESPİT EDİLEN BAZI İŞ YERLERİNE OPERASYON DÜZENLEDİ. OPERASYONDA KUMAR OYNADIKLARI TESPİT EDİLEN 7 KİŞİYE BİN 900 TL PARA CEZASI UYGULANIRKEN, 4 BİN TL KUMAR PARASINA DA EL KONULDU.

Antalya’da kumar operasyonu
13 Mayıs 2018 - 15:26
banner

Antalya’nın Muratpaşa ve Kepez ilçelerinde düzenlenen operasyonda kumar oynadıkları tespit edilen 7 kişiye bin 900 TL para cezası uygulanırken, 4 bin TL kumar parasına da el konuldu.

Edinilen bilgiye göre, Antalya Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Muratpaşa ve Kepez ilçelerinde kumar oynandığı tespit edilen bazı iş yerlerine operasyon düzenledi. Operasyonda kumar oynadığı tespit edilen 7 kişiye toplam bin 900 TL para cezası uygulanırken, 4 bin TL kumar parası ile çok sayıda malzemeye el konuldu.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim