Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da otobüs beklemek

ANTALYA’DA MEVSİM NORMALLERİNİN ÜZERİNDE SEYREDEN HAVA SICAKLIĞI, SOKAKTA İLGİNÇ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLUYOR.

Antalya’da otobüs beklemek
21 Temmuz 2017 - 16:46
banner

Antalya’da mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığı, sokakta ilginç görüntülere sahne oluyor. Sıcak altında beklemek zorunda olanlar ise mümkün olduğu kadar bir gölgenin altını tercih ediyor. İşe gitmek için servis bekleyenlerin oluşturduğu ilginç görüntü ise zaman zaman kameralara takılıyor.

Manavgat ilçesinde turizm çalışanları belirli noktalardan servise binmek suretiyle çalıştıkları tesise gidiyor. Ancak dakikalarca yakıcı güneş altında beklemek zorunda olan çalışanlar kendilerince çözüm bulmaya çalışıyor. Buldukları tek ağacın gölgesi altında kümelenen turizm çalışanları zaman zaman 45 dereceyi aşan sıcaklarda uzun süre beklemek zorunda kalıyor. Turizm çalışanları yetkililerden güneşten ve yağmurdan korunabilecekleri kapalı bir alan oluşturmalarını istiyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co