Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalyalı öğrencilerden Mehmetçik Vakfı’na destek

ANTALYA’NIN DÖŞEMEALTI İLÇESİNDE BULUNAN KİLLİK İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİ HARÇLIKLARINI TOPLAYARAK MEHMETÇİK VAKFI’NA BAĞIŞLADI.

Antalyalı öğrencilerden Mehmetçik Vakfı’na destek
25 Şubat 2018 - 12:56

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde bulunan Killik İlköğretim okulu öğrencileri harçlıklarını toplayarak Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde bulunan Killik ilköğretim okulunda okuyan Onur ve Gülse Topkara kardeşler harçlıklarını Mehmetçik Vakfına bağışlamak istedi. Bu durumu öğretmenlerine ve diğer arkadaşlarına söyleyen iki kardeşe hem öğretmenlerinden hem de arkadaşlarından destek geldi. Aralarında topladıkları bin 227 TL 50 Kuruşu öğretmenleri aracılığıyla ilçe merkezine giderek Mehmetçik Vakfına yatırdılar.

Daha sonra öğretmenleri iki öğrenciyle beraber Döşemealtı İlçe Jandarma Komutanlığı’nı da ziyaret ederek, askerlerle tanışarak sohbet ettiler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat