Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

ATB Başkanı Çandır: “Zeytinpark yaşam alanı haline geldi”

ANTALYA KENT MERKEZİNİN EN BÜYÜK YEŞİL ALANI ZEYTİNPARK, HER YAŞ GRUBUNA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR. DOĞADA İLETİŞİM EĞİTİMİNİN VERİLDİĞİ ZEYTİNPARK’TA, HOŞGÖRÜ İÇİN FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENİRKEN, 23 NİSAN’DA DA ÇOCUKLARA FOTOĞRAF EĞİTİMİ VERİLDİ.

ATB Başkanı Çandır: “Zeytinpark yaşam alanı haline geldi”
24 Nisan 2018 - 15:32
banner

Antalya kent merkezinin en büyük yeşil alanı Zeytinpark, her yaş grubuna ev sahipliği yapıyor. Doğada iletişim eğitiminin verildiği Zeytinpark’ta, Hoşgörü için Futbol Turnuvası düzenlenirken, 23 Nisan’da da çocuklara fotoğraf eğitimi verildi.

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Zeytinpark A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Zeytinpark’ın yaşam alanı haline geldiğini belirtti. Herkesi Zeytinpark’a sahip çıkmaya davet eden Çandır, “Doğa ile baş başa kalmanın adresi haline gelen Zeytinpark, yapılan etkinliklerle daha da güzelleşiyor. Herkes Zeytinpark’ın havasını solumalı” diye konuştu.

23 Nisan fotoğraf etkinliği

Zeytinpark’ta bir araya gelen çocuklar bahar çiçekleri arasında 23 Nisan’ı kutladı. 23 Nisan Fotoğraf Eğitimi etkinliğine katılan çocuklar, Zeytinpark’ın doğasını fotoğrafladı. Doğa fotoğrafçılığı ve makine kullanımı hakkında eğitim alan çocuklar, kır çiçekleri, tavşanların yanı sıra zeytin ağaçları ile çok sayıda çiçek ve böceğin fotoğrafını çekti. Temel fotoğrafçılık eğitimi alan çocuklar, böyle bir etkinliği sağladığı için Zeytinpark yönetimine teşekkür etti.

Doğada iletişim doğa ile iletişim

Zeytinpark gençlere de kapılarını açıyor. Zeytinpark, Akdeniz Üniversitesi ile yapılan protokol sonrasında üniversiteli gençlere de ev sahipliği yaptı. Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü son sınıf öğrencilerine İletişim Uzmanı Seher Özen Karadeniz tarafından doğada iletişim doğa ile iletişim eğitimi verildi. Eğitime Peyzaj Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyesi Doç Dr. Reyhan Erdoğan da katıldı.

Hoşgörü için futbol turnuvası

Öte yandan çocuklara futbolda hoşgörüyü kazandırmak amacıyla, fair play kuralları ile oynanan Hoşgörü için Sokak Futbolu Turnuvası’nın ilk finali gerçekleşti.

Zeytinpark, Antalya Valiliği Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü Derneği (LİDOSK) işbirliğinde düzenlenen Hoşgörü İçin Sokak Futbolu Turnuvası’nda çocuklar, futbol aracılığıyla hoşgörü, yardımlaşma, paylaşım, mütevazi ve anlayışlı olmayı öğreniyor. Turnuvanın Minikler, Küçükler ve Yıldızlar kategorisinde yarışan çocuklar için turnuva finali gerçekleşti. 130 takımın yarıştığı finalde derece giren takımlar, Zeytinpark’ta düzenlenen törende kupasını aldı. Turnuvanın, Gençler kategorisi maçları ise devam ediyor. Gençler kategorisi maçları 14 Mayıs Pazartesi gününe kadar devam edecek. Gençler kategorisinin final maçı ise 20 Mayıs 2018 Pazar günü yapılacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co