Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ATSO Akademi’den Hijyen Eğitimi

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) BAŞKANI DAVUT ÇETİN, ATSO 7. GRUP MESLEK KOMİTESİ (EKMEK, UN VE UNLU MAMULLER) ÜYELERİNİN TALEBİYLE “HİJYEN EĞİTİMİ” DÜZENLEYECEKLERİNİ BİLDİRDİ.

ATSO Akademi’den Hijyen Eğitimi
22 Eylül 2017 - 11:46

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO 7. Grup Meslek Komitesi (ekmek, un ve unlu mamuller) üyelerinin talebiyle “Hijyen Eğitimi” düzenleyeceklerini bildirdi.

ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO 7. Grup Meslek Komitesi üyelerinin talebiyle 26 Eylül’de “Hijyen Eğitimi” düzenleyeceklerini bildirdi.

Davut Çetin, Antalya Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilecek eğitimde, Ahmet Korhan Erdem tarafından katılımcılara, hijyen ve sanitasyonla ilgili genel tanımlar, temizlik ve dezenfeksiyon, fırınlarda hijyen ve sanitasyon, personel, işyeri ve ekipman hijyeni, maske ve bone kullanımı, temizlik ve dezenfeksiyon maddelerinin kullanımı, gıdalarda zararlı maddeler, bulaşma ve bozulmalar, gıda infeksiyon ve zehirlenmeleri hakkında aynı zamanda ekmek ve ekmek çeşitleri ile ilgili gıda mevzuatı, ekmek çeşitleri ve bu kapsamdaki kepek oranı yüksekliği, az tuzlu ekmek üretimi ve üretim teknikleri, tam buğday ekmeği tüketiminin faydaları ve ekmek israfının önlenmesi, fırınlarda HACCP ve iyi hijyen uygulamaları konularında bilgiler verileceğini söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat