Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ATSO görev dağılımı yapıldı

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) YÖNETİM KURULU’NDA GÖREV DAĞILIMI YAPILDI.

ATSO görev dağılımı yapıldı
18 Nisan 2018 - 15:04

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu’nda görev dağılımı yapıldı. Başkan Yardımcıları Mızrab Cihangir Deniz ve Mustafa Atılgan, Sayman Üye ise Ayhan Kızılsavaş olarak belirlendi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın geçtiğimiz hafta yapılan seçimler sonucunda göreve gelen Yönetim Kurulu Üyeleri, Kepez 2. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Mustafa Köse’yi ziyaret ederek mazbatalarını aldılar.

ATSO Başkanı Davut Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri mazbatalarını aldıktan sonra Oda’da ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

ATSO Başkanı Davut Çetin, Yönetim Kurulu üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı toplantı sonucunda Başkan Yardımcılıklarına Mızrab Cihangir Deniz ve Mustafa Atılgan’ın, Sayman Üyeliğe ise Ayhan Kızılsavaş’ın getirildiğini açıkladı.

Yeni yönetim kurulunun ATSO ve Antalya için hayırlı olmasını dileyen Davut Çetin, 136 yıllık köklü tarihe ve güçlü bir kurumsal yapıya sahip olan ATSO’nun yeni yönetiminin devir aldığı çıtayı çok daha yukarılara taşımak için var gücü ile çalışacağını kaydetti.

ATSO Yönetim Kurulu görev dağılımı:

Davut Çetin (Başkan), Mızrab Cihangir Deniz (Başkan Yardımcısı), Mustafa Atılgan (Başkan Yardımcısı), Ayhan Kızılsavaş (Sayman Üye), Erol Erkan (Üye), Nilay Akbaş Tarakçı (Üye), Cahit Şahin (Üye), Mustafa Ayanoğlu (Üye), Zeki Erdoğan (Üye), Hüseyin Eroğlu (Üye), Murat Totoş(Üye).

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al