Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

AÜ Çocuk Korosu ve Bale Gösterisi izleyenleri büyüledi

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (AÜ) ANTALYA DEVLET KONSERVATUVARI YARI ZAMANLI MÜZİK – BALE İLKÖĞRETİM VE LİSE ÖĞRENCİLERİNİN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KONSERİ VE BALE GÖSTERİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.

AÜ Çocuk Korosu ve Bale Gösterisi izleyenleri büyüledi
27 Nisan 2018 - 14:42
banner

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Antalya Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Müzik-Bale İlköğretim ve Lise öğrencilerinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri ve Bale gösterisi yoğun ilgi gördü.

AÜ Antalya Devlet Konservatuvarı Yarı Zamanlı Müzik – Bale İlköğretim ve Lise öğrencilerinin Atatürk Konferans Salonu’nda düzenledikleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri ve Bale gösterisi yoğun ilgi gördü. Antalya Devlet Konservatuvarı bünyesinde eğitim veren bölümlerin tanıtımı, aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde okuyan çocukları müzik ve bale eğitimi almaya teşvik etmek amacıyla bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen ve her yıl farklı okulların davet edildiği konser ve bale gösterisine TED Antalya Koleji, Uğur Okulları, Bahçeşehir Koleji öğrencileri ve bir çok sanatsever katıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen bale gösterileri ve Antalya Devlet Konservatuvarı bünyesinde yeni kurulan Akdeniz Üniversitesi Çocuk Orkestrası ve Korosu izleyici ve dinleyicilerin büyük beğenisini kazanarak sanatseverleri büyüledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co