Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Böcek, aşure ikram etti

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, KONYAALTI BELEDİYESİ VE ALEVİ KÜLTÜR DERNEKLERİ KONYAALTI ŞUBESİ İLE ORTAKLAŞA GERÇEKLEŞTİRİLEN AŞURE ETKİNLİĞİNDE AŞURE İKRAMINDA BULUNDU.

Başkan Böcek, aşure ikram etti
08 Ekim 2018 - 13:32

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi ve Alevi Kültür Dernekleri Konyaaltı Şubesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen aşure etkinliğinde aşure ikramında bulundu.

Konyaaltı Belediyesi ve Alevi Kültür Dernekleri Konyaaltı Şubesi ile bu yıl 9’uncusu düzenlenen aşure etkinliği Konyaaltı Belediyesi Konyaaltı Cemevi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alevi Bektaşi Federasyonu Mali Genel Sekreteri Ali Aktaş, Alevi Kültür Dernekleri Konyaaltı Şube Başkanı Erdoğan Tedik ve çok sayıda davetli katıldı. Tedik, Konyaaltı’na Cemevi kazandırmasından dolayı Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.

Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Sizlerin de desteği ile Konyaaltı’na çok güzel hizmetler yaptık. Bölgemizin ihtiyaçlarını tek tek giderdik. Sizlerin isteği doğrultusunda Antalya’mızın en güzel noktalarından birine Cemevi’ni kısa zamanda yaparak hizmete açtık. Siz güzel insanlara yakışanı yapmaya çalıştık. 9’uncu aşure etkinliğimizin kabulünü diliyorum. Aşuremizin dostluğa, kardeşliğe ve barışa hayır getirmesini diliyorum” dedi.

Konuşmalardan sonra gerçekleştirilen semah gösterisi ilgiyle izlendi. Aşure duasının okunmasın ardından Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşlara aşure ikramı yaptı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -