Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Böcek, FITUR Fuarı’nda

KONYAALTI BELEDİYESİ VE BATI ANTALYA TURİZM KORUMA VE GELİŞİM BÖLGESİ ALTYAPI HİZMET BİRLİĞİ (BATAB) BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, İSPANYA’NIN MADRİD KENTİNDE DÜZENLENEN FITUR TURİZM FUARI’NA KATILDI.

Başkan Böcek, FITUR Fuarı’nda
17 Ocak 2018 - 15:16

Başkan Böcek, FITUR Fuarı’nda

Konyaaltı Belediyesi ve Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) Başkanı Muhittin Böcek, İspanya’nın Madrid kentinde düzenlenen FITUR Turizm Fuarı’na katıldı.

Avrupa’nın üçüncü büyük turizm fuarı olan FITUR Turizm Fuarı, Madrid’de başladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 705 metrekare alanda yer alan Türkiye standında 33 acente ve sektör temsilcileri bulunuyor. Fuarda Antalya’yı ise Konyaaltı Belediyesi ve BATAB Başkanı Muhittin Böcek temsil ediyor.

Konyaaltı Belediyesi ve BATAB Başkanı Muhittin Böcek, fuarın ilk günü ziyaretçileri turizm kenti Antalya hakkında bilgilendirdi. Konyaaltı Belediyesi olarak Antalya’da turizmin 12 aya yayılması konusunda çalışmalar yaptıklarını dile getiren Muhittin Böcek, Saklıkent Kar Şenlikleri ve Kayak Yarışları’nın da bu etkinliklerden sadece biri olduğunu söyledi. Bununla birlikte kaya tırmanışı, bisiklet turları, doğa yürüyüşleri gibi alternatif turizm türleri hakkında da ziyaretçileri bilgilendirdiklerini kaydetti.

2017 yılı turizm sezonunu tüm olumsuzluklar altında beklentilerin üstünde kapattıklarını dile getiren Böcek, yurt içi ve dışında düzenlenen fuarlarda yaptıkları tanıtımlarında bu sürece olumlu katkıda bulunduğuna inandığını ifade etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr