Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Uysal’dan kamu yararı vurgusu

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, ANTALYA KONYALILAR DERNEĞİ’NİN ÇORBA GÜNÜNDE, “BİZİM BÜTÜN ŞEHİRLERİMİZİ GÜZEL TANZİM EDEBİLMEMİZ İÇİN KAMU KAYNAKLARINI SÜREKLİ KAMU YARARINA HARCAR DURUMDA OLMAMIZ LAZIM” DEDİ.

Başkan Uysal’dan kamu yararı vurgusu
25 Şubat 2018 - 12:14

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Konyalılar Derneği’nin çorba gününde, “Bizim bütün şehirlerimizi güzel tanzim edebilmemiz için kamu kaynaklarını sürekli kamu yararına harcar durumda olmamız lazım” dedi.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Konyalılar Derneği’nin her ay gerçekleştirdiği ‘bamya çorbası’ gününe katıldı. CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız ve Konyaaltı İlçe Başkanı Onur Duruk’un da katıldığı çorba günü Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı.

“Kamu kaynaklarını sürekli kamu yararına harcar durumda olmamız lazım”

Dernek Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz’in ev sahipliği yaptığı günde, Başkan Uysal son 50 yılda nüfusu hızla artan bir Antalya’nın var olduğunu söyledi. Bunun bir takım zorlukları beraberinde getirdiğine dikkat çeken Başkan Uysal, “Bizim bütün şehirlerimizi güzel tanzim edebilmemiz için kamu kaynaklarını sürekli kamu yararına harcar durumda olmamız lazım” dedi.

“Şehirlerimiz çok değerlidir”

Çorba gününde Başkan Uysal, Muratpaşa’da cadde ve sokak yenileme projelerinden park çalışmalarına, sosyal hizmetlerden yapımı devam eden Sivil Toplum Merkezi, Çağdaş Sanatlar Merkezi gibi yatırım projelerine gerçekleştirilen hizmetleri detaylarıyla anlattı. Başkan Uysal, “Şehirlerimiz çok değerlidir. Hep beraber bütün şehirlerimizi muasır medeniyetleri aşacak, Cumhuriyetle hız kazanan ivmeyi sürdürecek şekilde tanzim etmemiz lazım. Çocuklarımız aynı sokakta büyüttüğümüzü, tasada kederde bir olduğumuzu unutmadan çalışmamız lazım. Muratpaşa’da bu gayret içindeyiz” diye konuştu.

Diğer konuşmaların ardından sona eren çorba gününde, günün anısına dernek yönetimi Başkan Uysal’a kara kelem bir portre resmini hediye etti.

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:antalya rent a carantalya havalimanı rent a carinstagram aylık oto beğeni Antalya havalimanı rent a carKış lastiği Kış lastiği fiyatlarıBeşiktaş haberleri