Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Büyükşehir Belediyesi, Şehitler Ormanı’na sahip çıktı

ANTALYA’DA BAKIMSIZLIK NEDENİYLE HARABEYE DÖNEN MANAVGAT ŞEHİTLER ORMANI, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİNCE TEMİZLENDİ

Büyükşehir Belediyesi, Şehitler Ormanı’na sahip çıktı
28 Mayıs 2018 - 17:38
banner

Antalya’nın Manavgat ilçesi Evrenseki Mahallesinde bulunan ve bakımsızlık nedeniyle harabeye dönen Şehitler Ormanı’na Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı. Büyükşehir ekipleri, ağaçları budayıp, otları ve kurumuş ağaçları keserken, kırılan heykel ve tabelalar için de gerekli düzenlemelerin yapılacağı bildirildi.

30 Ağustos 2013 tarihinde dönemin Evrenseki Belediyesi tarafından oluşturulan Manavgat Şehitler Ormanı’nın, bakımsızlık nedeniyle harabeye dönüşmesi Antalya Büyükşehir Belediyesini harekete geçirdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler ile Temizlik işlerine bağlı ekipler, Manavgat Şehitler Ormanında ilk etapta kurumuş ağaçları ve şehitlerin isimleri yazılı kütüklerin etrafını saran otları keserken çam ağaçlarını ve girişte bulunan kavak ağaçlarını budadı. Ekipler ayrıca kırılan heykel, tablo ve tabelaları da belirledi.

Yapılan çalışmanın ardından Manavgat Şehitler Ormanı’nın girişinde bulunan tabelalar ve orman açığa çıkarken yoldan geçenler tarafından görülebilir hale geldi.

Çalışmaların ilk etabının tamamlandığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, gerekli incelemelerin ardından Manavgat Şehitler Ormanı’nın Manavgat ve şehitlere yakışır bir hale getirileceğini dile getirdiler.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -