Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Çalık’dan çat kapı ziyaret

SERİK BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN ÇALIK, MAHALLELERDE EV ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ.

Çalık’dan çat kapı ziyaret
23 Mayıs 2018 - 16:24

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Mahallelerde ev ziyaretlerine devam etti.

Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, İftar öncesi ve sonrası vatandaşlara çat kapı ziyaretlerde bulunuyor. Çalık, ziyaretlerde vatandaşların istek ve önerilerini dinliyor sorunları çözüyor.

“Bu ayı paylaşım ve tevazu içerisinde değerlendirmeliyiz”

Başkan Ramazan Çalık, “11 Ayın Sultanı Ramazan-ı şerif bereketiyle geldi. Bu günleri bir fırsat olarak görmeli paylaşım ve tevazu içinde değerlendirmeliyiz. Ziyaretlerde bulunulmalı, düşkünlere ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmeliyiz. Bizim inancımızın temelinde bu var. Belediye olarak her zaman ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

“Güçlü bir Türkiye için istikrar gerek”

Ziyaretlerde Cumhurbaşkanlığı Milletvekili Genel Seçimleri hakkında da bilgiler veren Çalık, “Türkiye’nin gelecekte 2023 hedeflerine ulaşılabilmesi mevcut olan istikrarı devam ettirmesi büyük önem taşıyor. Bu yüzden 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın destekçisi olmaya devam edeceğiz. Son 15 yılda yapılanlar ortada. Bizde yapılan bu hizmetleri halkımıza daha doğru bir şekilde bıkmadan usanmadan anlatmaya devam edeceğiz. Gelecekte de bu başarıların sürdürülebilmesi için iktidarın devam etmesi gerekiyor.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat