Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Çetin, Uysal’ı ağırladı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDA (ATSO) BAŞKANLIĞA YENİDEN SEÇİLEN DAVUT ÇETİN VE YÖNETİM KURULU’NA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.

Çetin, Uysal’ı ağırladı
10 Mayıs 2018 - 15:52
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) başkanlığa yeniden seçilen Davut Çetin ve Yönetim Kurulu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Ümit Uysal, beraberinde Muratpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Durna’yla Nisan ayında yapılan seçimleri kazanan ATSO Başkanı Çetin ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Uysal, Çetin’i kutlarken, yeni dönemde başarı dileğinde bulundu. Başkan Uysal, “Türkiyemiz bir çipin parasını kazanmak için kamyonlar dolusu battaniye satmaktan kurtulmalı. Türkiyemiz, bir inovasyon ve AR-GE merkezine dönüştürülmeli” dedi.

ATSO’nun kentin en önemli aktörlerinden biri olduğunun altını çizen Başkan Uysal, ATSO’nun kültür sanat kurumu Antalya Kültür Sanat başta olmak üzere, Zeytinköy Kadın Emeği Eğitimi Projesi’nde önemli işbirliklerini hayata geçirdiklerini söyledi. Başkan Uysal, yeni dönemde bu işbirliklerini artarak devam edeceğine yönelik inancını dile getirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -