Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Muratpaşa’ya geliyor

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN PAZAR SAAT 12.30’DA DOĞUYAKA MAHALLESİ’NDE BULUNAN ABDULLAH SEVİMÇOK SİVİL TOPLUM VE İNOVASYON MERKEZİ’NİN 350 DERNEK, VAKIF, MESLEK ODASI VE HEMŞERİ DERNEĞİNİN DAVETLİ OLDUĞU TANITIM TOPLANTISINA KATILACAĞINI SÖYLEDİ.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu Muratpaşa’ya geliyor
12 Nisan 2018 - 15:20

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Muratpaşa Belediyesi’nin Doğuyaka Mahallesi’nde inşa ettiği Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’nin sivil toplum örgütlerine tanıtım etkinliğine katılacak.

Partisinin Kemer’de düzenleyeceği İl Kadın Kolları Başkanları Eşgüdüm Toplantısı’na katılmak üzere hafta sonu Antalya’ya gelecek olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Muratpaşa Belediyesi’nin Doğuyaka Mahallesi’nde inşa ettiği Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi’nin sivil toplum örgütlerine tanıtım etkinliğine katılacak.

Belediye Başkanı Ümit Uysal, yaklaşık 15 milyon TL’ye mal olan ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları (AESOB) eski Başkanı merhum Abdullah Sevimçok adını taşıyan merkezin kentin ortak aklını oluşturan sivil toplum örgütleriyle, yeni fikirlerin, araştırma-geliştirme çalışmalarının buluştuğu bir yer olacağını söyledi. Merkezin Antalya’ya zenginlik katacağının altını çizen Başkan Uysal, “Merkezimin tanıtımını CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Pazar saat 12.30’da gerçekleştireceğiz” dedi.

Merkezin tanıtım toplantısına 350 civarında dernek, vakıf, meslek odası, hemşeri derneği gibi sivil toplumun farklı alanlarından başkanlar, yöneticileri ve kentin kanaat önderleri davet edildi.

8 bin 666 metrekare kapalı alanı bulunan merkezde, 163 dernek odası, 12 çok amaçlı eğitim ve toplantı salonu, mutfak sanatları akademisi, yöresel ürünler çarşısı, yemekhane, yarı açık toplantı ve etkinlik alanıyla birlikte kapalı otopark ve 500 kişilik konferans salonu da bulunuyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al