Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

CHP’li Cankurtaran Döşemealtı’ndaki yatırımları inceledi

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) TANITIM VE HALKLA İLİŞKİLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YASEMİN ÖNEY CANKURTARAN, CHP SPOR KURULU BATI AKDENİZ BÖLGE TOPLANTISI KAPSAMINDA DÖŞEMEALTI’NI ZİYARET ETTİ. CANKURTARAN, DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURGAY GENÇ İLE BİRLİKTE İLÇEDEKİ YATIRIMLARI İNCELEDİ.

CHP’li Cankurtaran Döşemealtı’ndaki yatırımları inceledi
16 Aralık 2017 - 11:22

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, CHP Spor Kurulu Batı Akdeniz Bölge Toplantısı kapsamında Döşemealtı’nı ziyaret etti. Cankurtaran, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ile birlikte ilçedeki yatırımları inceledi.

CHP Spor Kurulu’nun 8. Bölge Toplantısı kapsamında Döşemealtı’na gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran’ın ilk durağı Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü oldu. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından karşılanan Cankurtaran’a CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, İl Gençlik Kolları Başkanı Musa Gül ile partinin ilçe yöneticileri de eşlik etti Cankurtaran spor kulübünde başpehlivanlar, bisiklet ve kadın futbol takımı ile altyapı sporcularıyla bir araya geldi ve sporcuları dinledi. Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cihan Sidel, Cankurtaran’a isminin yazılı olduğu forma hediye etti.

Döşemealtı’na yapılan çalışmaları geleceğe yatırım olarak değerlendiren Cankurtaran, “Başkanımız Turgay Genç’in çalışmalarını takdir ediyoruz. Döşemealtı’nın emin ellerde olduğunu biliyoruz” dedi. Cankurtaran ardından yapımı süren Gençlik Merkezi, Hastane ve Müze Konseptli Cami inşaatlarını gezerek, yatırımlar hakkında bilgi aldı. Ekolojik Kreş’de ise çocukların misafiri olan Cankurtaran onlarla bir süre sohbet etti. Cankurtaran ve beraberindekiler Döşemealtı’nın ilk Kent Meydanında da hatıra fotoğrafı çektirdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al