Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Çocuk senfoni orkestrası Yat Limanında konser verdi

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇOCUK SENFONİ ORKESTRASI, YAT LİMANI OYUNCAK MÜZESİ’NDE BİR KONSER VERDİ. KONSERİN ARDINDAN ÇOCUKLAR İÇİN SİHİRBAZ, JONGLÖR VE PALYAÇO GÖSTERİLERİ DÜZENLENDİ.

Çocuk senfoni orkestrası Yat Limanında konser verdi
12 Şubat 2018 - 12:16
banner

Büyükşehir Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası, Yat Limanı Oyuncak Müzesi’nde bir konser verdi. Konserin ardından çocuklar için sihirbaz, jonglör ve palyaço gösterileri düzenlendi.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, Antalya Oyuncak Müzesi’nde keyifli etkinlikleri öğrencilerle buluşturdu. Yarıyıl tatili boyunca resim, boyama etkinlikleri, ebru sanatı, robotik kodlama eğitimi gibi eğlenceli aktivitelerin yer aldığı Oyuncak Müzesi’nde sihirbaz gösterisinden, yüz boyama etkinliğine, konserden, palyaço ve jonglör gösterisine pek çok sürpriz etkinlik gerçekleştirildi. Ayrıca 1860’lı yıllardan 1990’lara 3 bin oyuncağın sergilendiği Antalya Oyuncak Müzesi, sadece çocukları değil aileleri keyifli bir yolculuğa çıkardı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -